X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ponad 97 tys zł po pierwszej, świątecznej licytacji. Dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2013 15:05
Za nami pierwsza w tym roku licytacja w ramach akcji "Święta bez granic". Dzięki Słuchaczom udało nam się zebrać w sumie 97 410 zł (73 610 zł z licytacji i 23 800 zł z smsów charytatywnych). Dochód w całości przeznaczony jest na wsparcie dzieci z autyzmem.
Audio
  • O autyzmie opowiada m.in. Joanna Grochowska, wiceprezes Fundacji Synapsis
  • Jak to jest żyć z autyzmem? Opowiadają autystyczne dzieci i ich rodzice
  • Finał licytacji wyjątkowego egzemplarza płyty Przyjaciół Karpia
  • Finał licytacji scenariusza podarowanego przez Marcina Dorocińskiego
  • Finał licytacji butów przekazanych przez Randy Crawford
  • Finał licytacji rękopisu wiersza Wojciecha Młynarskiego
  • Finał licytacji grafiki żelowej i płyt przekazanych przez Jana Kantego Pawluśkiewicza
  • Ian Gillan deklaruje przekazanie biletów V.I.P. na koncert Deep Purple dla zwycięzcy licytacji zestawu od zespołu
  • Finał licytacji zestawu od grupy Deep Purple
Licytację w ramach akcji Święta bez granic prowadził Kuba Strzyczkowski
Licytację w ramach akcji "Święta bez granic" prowadził Kuba StrzyczkowskiFoto: Polskie Radio

Trójkowi Słuchacze po raz kolejny pokazali, że mają gorące serca i niezwykle szczodrze potrafią obdarowywać potrzebujących wsparcia. Licytacja piątkowa odbywała się w ramach akcji "Święta bez granic".

Święta bez granic - wszystko o akcji>>>

Najwięcej - bo - 33.333 złote - zaproponował Pan Aleksander za ZŁOTE PŁYTY OD DEEP PURPLE .

/

 

W skład zestawu wchodzą: pięknie oprawiona Złota Płyta za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy w Polsce, limitowane - "złote" wydanie płyty "Now What?!" na CD oraz oprawiona i podpisana przez wszystkich członków zespołu lista piosenek wykonanych podczas tegorocznego koncertu w Londynie. W rozmowie z Piotrem Kaczkowskim Ian Gillan, wokalista Deep Purple zadeklarował wzbogacenie zestawu o dwa bilety V.I.P. na koncert grupy w Polsce.

 

/

 

14 tysięcy 333 złote - po długiej licytacji - zapłaci Pan Robert za GRAFIKĘ ŻELOWA ORAZ ANTOLOGIĘ PŁYT OD JANA KANTEGO PAWLUŚKIEWICZA. Pan Robert wielokrotnie uczestniczył w Trójkowych licytacjach, jak mówi, wygrał do tej pory koło dziesięciu.

 

 

 

Za 10 tysięcy złotych został sprzedany niezwykły egzemplarz płyty Przyjaciół Karpia . Najwyższą kwotę zaproponował Pan Jacek. Album został dodany do licytacji na prośbę słuchaczy.

Za  RĘKOPIS WIERSZA o Trójce OD WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO zaproponował Pan Tomasz  - 6 i pół tysiąca złotych .

5 tysięcy złotych zapłaci Pani Monika za SCENARIUSZ Z AUTOGRAFEM OD MARCINA DOROCIŃSKIEGO

BUTY ZIMOWE OD RANDY CRAWFORD zostały wylicytowane przez Pana Marka za 4 tysiące 444 złote .

Dodatkowo dzięki Państwa smsom - udało się zebrać - 23 tysiące 800 złotych .

Zobacz przedmioty wystawione na pierwszą aukcję>>>

Dochód z aukcji w całości przeznaczony jest na wsparcie dzieci z autyzmem. - Mówi się, że autyzmem dotknięty jest 1 procent populacji, chociaż statystyki wciąż się zmieniają. Autyzm występuje niezależnie od miejsca zamieszkania, rasy czy statusu społecznego To zaburzenie rozwojowe, które może dotknąć każdą rodzinę na całym świecie - mówi Joanna Grochowska , wiceprezes Fundacji Synapsis . - Rocznie pomagamy 650 rodzinom. W ciągu 25 lat naszej działalności to było kilka tysięcy osób, które zostały bezpośrednio objęte nasza pomocą. W tym czasie przeszkoliliśmy w Polsce także 15 tys. osób, dzięki czemu działają w Polsce ośrodki mogące prowadzić terapię, pomagać osobom z autyzmem - opowiada gość Kuby Strzyczkowskiego .

Dowiedz się więcej o autyzmie>>>

Przed przystąpieniem do licytacji NALEŻY zapoznać się jego REGULAMINEM, który znajdą Państwo tu: Regulamin licytacji w ramach akcji "Święta bez granic".pdf

Na kolejne licytacje zapraszamy 13 i 20 grudnia . Zachęcamy także do kupienia płyty "Święta bez granic 2013” (m.in. z przebojową piosenką "Karp Story 2013”), a także do wysyłania smsów (od 1 do 31 grudnia 2013 r.). Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami.

Pomóc mogą Państwo dokonując wpłat na konto Fundacji SYNAPSIS.
Nr konta: BNP Paribas Bank Polska SA
91 1600 1169 0003 0132 3566 4161 (Fundacja SYNAPSIS, ul. Ondraszka 3, 02-085 Warszawa). W tytule przelewu prosimy wpisać "Trójka – Święta bez granic".
Mogą Państwo także wysłać sms o treści POMOC pod numer 73 565 (koszt 3 zł + VAT, czyli razem 3 zł i 69 gr). Sms jest aktywny od 1 grudnia do 31 grudnia 2013 r.

(gs)

Czytaj także

Już jest "Karp Story 2013". Zobacz teledysk!

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 17:10
- Wszyscy ćwiczyli od rana do wieczora. Zmagali się z głoskami dźwięcznymi, bezdźwięcznymi, ze skomplikowaną linią melodyczną. Przez wiele dni pracowali w pocie czoła , aby powstała piosenka Przyjaciół Karpia – opowiada Kuba Strzyczkowski.
rozwiń zwiń