A co robią drogowcy, gdy zima ich nie zaskoczy?

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2007 09:00
Zimowe opony wymienialiśmy w pierwszych dniach listopada. I... Koniec. Zima nie zaskoczyła drogowców, pługi nie wyjechały na ulice. Co na to drogowcy?

Naszym gościem o 10.15 będzie Iwona Fryczyńska, rzecznik stołecznego Zarządu Oczyszczania Miasta. Zapytamy nie tylko o to, co mają począc biedni drogowcy, których zima - wyjątkowo - nie zaskoczyła, ale także o to, co robią w zamian?

Choć Rico Jaźwiński powraca z filmowymi recenzjami ("Fajny film wczoraj widziałem"), to nie zapomnimy dziś o muzyce prosto z ekranu... W "Akademii muzycznej" o 11.10 Paweł Sztompke.

Poza tym, tradycyjnie, wieści z giełdy i nie tylko - to o 9.30 w "Informatorze ekonomicznym" Wiktora Legowicza, kolejne nieznane oblicza historii zaprezentuje Arkadiusz Ekiert. Agnieszka Obszańska zaprosi i poleci ("Teren Kultura"), Krzysztof Kukliński zajrzy do świata techniki ("Z prądem"), a Kasia Pruchnicka ugotuje ("Od kuchni"). I - uwaga! - będzie coś dla miłośników kotów.

Dużo słowa i muzyki,

zaprasza po 9.00 kapitan TuBaron wraz całą załogą

Czytaj także

Z Beatlesami za pan brat

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2007 09:00
Dziś w Trójce przez cały dzień: The Beatles, The Beatles, The Beatles!
rozwiń zwiń

Czytaj także

15 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2007 09:00
Będzie o procesorach wielordzeniowych, wyprzedażach samochodów i żeberkach z tabasco plus spora dawka informacji o wydarzeniach kulturalnych.
rozwiń zwiń