Marzenia się spełniają

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2007 09:00
Czy można przez wiele lat zajmować się dziennikarstwem politycznym, zdobyć tytuł Dziennikarza Roku i nie przestawać marzyć o karierze aktorskiej?

Czy można przez wiele lat zajmować się dziennikarstwem politycznym, zdobyć tytuł Dziennikarza Roku i nie przestawać marzyć o karierze aktorskiej? Tak.

W miniony weekend publicystka "Polityki" Janina Paradowska stanęła na deskach teatru. O ciężkich chwilach przed premierą, niezapomnianych przeżyciach i realizacji marzeń porozmawiamy o 10.15.

W "Akademii muzycznej" o 11.10 - autorski wybór Jacka Kleyffa. Wcześniej - jak zawsze - WIK 9.30, czyli "Informator ekonomiczny" Wiktora Legowicza, opowieści o niesfornych polskich władcach w cyklu "Nieznane o znanych" Arkadiusza Ekierta, polecenia kulturalne Agnieszki Obszańskiej ("Teren kultura"), przepisy z kuchni Katarzyny Pruchnickiej ("Od kuchni"), recenzje filmowe Ryszarda Jaźwińskiego ("Fajny film wczoraj widziałem"), porady Grażyny Dobroń ("Instrukcja obsługi człowieka") oraz zapowiedzi nowinek technicznych 2007 roku w cyklu Krzysztofa Kuklińskiego "Z prądem".

Różna muzyka, ciekawe słowo, wszystko od 9.00

u Pana TuBarona

Czytaj także

A co robią drogowcy, gdy zima ich nie zaskoczy?

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2007 09:00
Zimowe opony wymienialiśmy w pierwszych dniach listopada. I... Koniec. Zima nie zaskoczyła drogowców, pługi nie wyjechały na ulice. Co na to drogowcy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z Beatlesami za pan brat

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2007 09:00
Dziś w Trójce przez cały dzień: The Beatles, The Beatles, The Beatles!
rozwiń zwiń

Czytaj także

15 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2007 09:00
Będzie o procesorach wielordzeniowych, wyprzedażach samochodów i żeberkach z tabasco plus spora dawka informacji o wydarzeniach kulturalnych.
rozwiń zwiń