X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak zwykle, nieco inaczej

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2007 09:00
W piątek, jak zwykle, nieco inaczej niż zwykle. Plus gość specjalny - kryptonim "Kakadu".
Audio

Zaczniemy od naszych radiowych lekcji historii. W cyklu "Tym żył świat" o sukcesach polskiego lotnictwa. Żwirko i Wigura triumfują! Michał Nogaś i Wojciech Włodarczyk przypomną te chwile w cyklu "Tym żył świat" o 9.15.

Kwadrans później przeniesiemy się do Londynu. O tym, czym żyła w tym tygodniu stolica Wielkiej Brytanii, opowie Leszek Wielgo. Przy okazji przypomnienie - o 19.00 kolejne wydanie "Zjednoczonego Królestwa".

Po 10-tej kolejne egzemplarze płyty tygodnia do wzięcia i "Pocztówka dźwiękowa" od redaktora Cejorwskiego. Poza tym jeszcze weekendowe zaproszenie do kina.

A w ostatniej godzinie programu gość. Dziś premiera nowej płyty Ewy Bem "Kakadu". Artystka odwiedzi nasze studio i spędzi z nami nieco więcej czasu...

Do usłyszenia od 9.00, Piotr Baron

Czytaj także

"Time": Lotnictwo Izraela zniszczyło w Sudanie konwój z irańską bronią rakietową dla Hamasu

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2009 13:00
Potwierdzenie tej informacji zostało przekazane za pośrednictwem amerykańskiego tygodnika "Time", który pisze o styczniowej akcji, powołując się na oficjalne źródła wojskowe w Izraelu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

17-23.12.2007

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2007 00:00
Eagles - "Long Road Out Of Eden" oraz Ewa Bem - "Kakadu"
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwszy taki weekend w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2007 09:00
Nadchodzi nowy weekend w Trójce, słowem - zmiany, zmiany, zmiany..., które zapowiemy. Poza tym LDN, dźwięki latino i około. nowości i ciekawostki muzyczne.
rozwiń zwiń