Wyjechali na ferie wszyscy nasi podopieczni...

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2007 09:00
Ferie rozpoczęte, dzieci wyjeżdżają. Niektóre z nich po raz pierwszy. Jak je, a także siebie - jeśli jest się rodzicem - do tego przygotować?

Ferie rozpoczęte, dzieci wyjeżdżają. Niektóre z nich po raz pierwszy. Jak je, a także siebie - jeśli jest się rodzicem - do tego przygotować?
Czy warto zaopatrzyć dziecko w komórkę, dzwonić codziennie? Co zapakować do plecaka? A także, jak spożytkować czas wolny od macie- i tacierzyństwa?
O tym o 10.15 porozmawiamy z Joanną Olech, publicystką, pisarką, szczęśliwą mamą.

Trwa nasza opowieść o historii gitary elektrycznej. Drugi odcinek dziś w cyklu "Z prądem" Krzysztofa Kuklińskiego. O innej historii, dla dorosłych, opowie z kolei Arkadiusz Ekiert.

Zajrzymy do kuchni "Od kuchni", a tam - kanadyjska zupa z buraków! Wszystko wyjaśni Katarzyna Pruchnicka. Sprawdzimy, co piszczy w kulturze, zajrzymy do kina, zadbamy o zdrowie i rozwój psychiczny, porozmawiamy o ekonomii. Będzie też kolejny kandydat do tytułu Srebrnoustego. I coś extra dla miłośników kotów...

W "Akademii Muzycznej" o 11.10 dziś Paweł Sztompke, filmowo i po włosku. A na zakończenie - LP3. Dziś kolejna płyta z kolekcji, sygnowana nazwiskiem Marka Niedźwieckiego.

Od dziewiątej do południa mówi i gra

Piotr TuBaronCzytaj także

A co robią drogowcy, gdy zima ich nie zaskoczy?

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2007 09:00
Zimowe opony wymienialiśmy w pierwszych dniach listopada. I... Koniec. Zima nie zaskoczyła drogowców, pługi nie wyjechały na ulice. Co na to drogowcy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marzenia się spełniają

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2007 09:00
Czy można przez wiele lat zajmować się dziennikarstwem politycznym, zdobyć tytuł Dziennikarza Roku i nie przestawać marzyć o karierze aktorskiej?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piątek, weekendu początek

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2007 09:00
W piątek inaczej niż zwykle. Dźwiękowa pocztówka, podróż do Londynu...
rozwiń zwiń