X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak skutecznie prowadzić kampanie społeczne?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2014 23:07
Wakacje to bardzo pracowity czas dla wielu organizacji pozarządowych. To okres zdobywania wiedzy i planowania strategii działania. Właśnie zakończyła się druga edycja szkoleń w ramach Akademii Komunikacji Społecznej. Osoby z organizacji pozarządowych uczyły się jak skutecznie prowadzić kampanie społeczne - mówi Izabela Sałamacha, prowadząca zajęcia.
Audio
  • Jak skutecznie prowadzić kampanie społeczne? (Na wyciągnięcie ręki/Trójka)
Jak skutecznie prowadzić kampanie społeczne?
Foto: Glowimages.com

- Szkolenia powstały, bo organizacje pozarządowe spotykają sę z problemem: jak zrealizować skuteczne kampanie społeczne - opowiada gość Elżbiety Korczyńskiej.
Zdaniem Anny Pilarskiej ze Stowarzyszenia Ptaki Polskie ludzie działający w organizacjach pozarządowych myślą, że wystarczy szczytny cel, idea. - Musimy mieć bardzo dobry warsztat, żeby dotrzeć z informacją do ludzi, którzy teraz są zaganiani i zajęci wieloma innymi sprawami - tłumaczy.
- Reprezentuję fundację, która od 2010 roku zajmuje się organizowaniem obywatelskiego monitoringu sądu - mówi Filip Gołębiewski z Court Watch Polska. - Mamy około 20 tys. obserwacji rozpraw w ciągu 4 lat. Naszą siłą są oczywiście wolontariusze - dodaje.
Katarzyna Jolanta Górska z Polskiej Akcji Humanitarnej ucieszyła się z możliwości spotkania z członkami innymi organizacji pozarządowych. - To zawsze jest bardzo duże odświeżenie myślenia, fajnie jest się dzielić swoim doświadczeniem - zaznacza.
Marek Lichota ze Stowarzyszenia Apetyt na Życie mówi, że organizacja zajmuje się poprawą jakości  życia osób leczonych żywieniowo. - To osoby, które nie mogą spożywać pokarmów w naturalny sposób ze względu na szereg dysfunkcji przewodu pokarmowego. Naszym głównym celem jest kwestia zdobycia środków na pompy żywieniowe, które umożliwiają dużo większą mobilność, aktywność, powrót do pracy zawodowej - opowiada.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, którą przygotowała Elżbieta Korczyńska.
Audycja "Na wyciągnięcie ręki" na antenie Trójki w każdy poniedziałek o godz. 18.35.

(mp/fbi)

Zobacz więcej na temat: ngo pomoc Trójka

Czytaj także

Polska należycie opiekuje się niepełnosprawnymi?

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2014 10:00
W środę (19 marca) przed Kancelarią Premiera protestować mają opiekunowie dzieci niepełnosprawnych. Domagać się chcą m.in. podniesienia zasiłku pielęgnacyjnego. Wynosi on obecnie 153 zł miesięcznie i nie był waloryzowany od 10 lat. Według zapowiedzi rządu miała powstać ustawa, która zapewni dzieciom większe środki finansowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szlachetna Paczka: "nie" dla dobroczynności, "tak" dla zmieniania świata

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2014 03:40
Ksiądz Jacek Stryczek przyznaje, że z biegiem lat jest coraz większym wrogiem dobroczynności. - Polska jest niestety krajem, gdzie było trochę dobroczynności, ale większość była demoralizująca, w efekcie im więcej pomagamy, tym więcej jest potrzebujących. Dlatego ja nie zajmuję się już dobroczynnością, a tym, żeby ludzie zmieniali siebie i ten świat - tłumaczy gość "Klubu Trójki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pokonać problem bezdomności. "Trzeba wierzyć, że się uda"

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2014 11:33
Informacje, wyżywienie, szkolenia, staże, pomoc w znalezieniu pracy czy uregulowaniu problemów związanych z zadłużeniem - Stowarzyszenie Otwarte Drzwi wielopłaszczyznowo wspiera osoby pozbawione dachu nad głową.
rozwiń zwiń