Obiady u diabetyków: przyjemne z pożytecznym

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2014 20:00
Podlaskie Stowarzyszenie Diabetyków w intrygujący sposób propaguje wiedzę o cukrzycy - zaprasza na Czwartkowe Obiady u Diabetyków.
Audio
  • Obiady u diabetyków: przyjemne z pożytecznym (Na wyciągnięcie ręki/Trójka)
Sprawdzanie poziomu cukru we krwi
Sprawdzanie poziomu cukru we krwiFoto: Glow Images/East News

Obiady cieszą się bardzo dużą popularnością wśród osób z całego kraju. Poza wspólnym posiłkiem, podczas spotkania można zaczerpnąć wiedzę na temat cukrzycy, ale też poznać inne osoby, które na co dzień mierzą się z podobnymi wyzwaniami. Poza tym, jest też doskonała zabawa przy muzyce...

Jak mówi Danuta Roszkowska, prezes stowarzyszenia, najważniejsze jest to, że dzięki obiadom i wiedzy, jaką można z nich wynieść być może udało się uniknąć wielu nieszczęść spowodowanych postępem choroby - amputacji nóg, dializ, udarów i problemów ze wzrokiem.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Na wyciągnięcie ręki
Autor: Elżbieta Korczyńska
Data emisji: 17.11.2014
Godzina emisji: 17.20

(fbi)

Czytaj także

Żywienie pozajelitowe nie musi ograniczać aktywności

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 09:30
Fundacja "Apetyt na życie" powstała, by pomagać osobom uwięzionym w domach i podłączonym przez większość doby do kroplówki ratującej życie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Siedlisko" uczy jak wykorzystać potencjał niepełnosprawnych

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 10:00
Nauczyciele i terapeuci z miejscowości Zawadzkie w opolskiem postanowili umożliwić niepełnosprawnym intelektualnie wychowankom szkoły pracę zawodową. Działają w ramach Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Siedlisko".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Życie niepełnosprawnych w obiektywie

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2014 18:00
"Otwórz oczy, usłysz nas - naprawdę jesteśmy" to tytuł wystawy zdjęć Piotra Stanisławskiego. Fotoreportaż pokazuje życie osób głuchoniewidomych.
rozwiń zwiń