X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sąsiad - skarb, który warto odkryć

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2015 19:38
W najbliższy piątek w stolicy rozpoczyna się finał akcji Warszawski Dzień Sąsiada. Celem przedsięwzięcie jest budowanie i jednoczenie małych lokalnych społeczności.
Audio
  • Sąsiad - skarb, który warto odkryć (Na wyciągnięcie ręki/Trójka)
O relacje sąsiedzkie warto dbać
O relacje sąsiedzkie warto dbaćFoto: Glow Images/East News

W audycji "Na wyciągnięcie ręki" rozmawiamy z osobami, które zaangażowały się w sąsiedzkie inicjatywy. Tłumaczymy, dlaczego warto tworzyć małe wspólnoty, i podpowiadamy, jak można zorganizować dzień sąsiada na swojej ulicy.

Wszystkim, którym podoba się idea budowania więzi z sąsiadami, mówimy, gdzie można szukać cennych wskazówek i sprawdzonych pomysłów.

***

Tytuł audycji: Na wyciągnięcie ręki
Autor: Elżbieta Korczyńska
Goście: Aleksandra Wolczyk (koordynatorka projektu Dzień Sąsiada), Agata Konarzewska (koordynatorka Q Ruchu Sąsiedzkiego), Michał Grzegorczyk (organizator Dnia Sąsiada na Ursynowie przy ulicy Alternatywy), Laura Raczyńska (organizatorka Dnia Sąsiada na Mokotowie przy ulicy Woronicza)
Data emisji: 25.05.2015
Godzina emisji: 18.40

iwo/mk

Zobacz więcej na temat: Elżbieta Korczyńska Trójka