X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak pomagać dorosłym dzieciom alkoholików?

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2016 10:54
Stowarzyszenie OD-DO pomaga dorosłym dzieciom alkoholików. Okazuje się, że najczęściej są to osoby, które bardzo dobrze funkcjonują i świetnie się prezentują, ale tylko na zewnątrz...
Audio
  • Jak pomagać dorosłym dzieciom alkoholików? (Na wyciągnięcie ręki.../ Trójka)
Dorosłe dzieci alkoholików (DDA) podkreślają, że mają inne problemy niż np. osoby współuzależnione
Dorosłe dzieci alkoholików (DDA) podkreślają, że mają inne problemy niż np. osoby współuzależnione Foto: pixabay/fancycrave1

Pomysł na działalność fundacji wziął się od samych zainteresowanych, którzy mają te problemy i nie pasują do programów dla osób współuzależnionych. Psychoterapeutyczny program OD-DO prowadzony jest w miejscach odrębnych, w których nie leczą się alkoholicy.

Od destruktu do konstruktu - tak brzmi hasło stowarzyszenia i stąd też nazwa OD-DO. Co kryje się za hasłem i gdzie mogą szukać pomocy dorosłe dzieci alkoholików? O tym wszystkim usłyszeć można w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Na wyciągnięcie ręki  
Autor: Elżbieta Korczyńska
Data emisji: 12.12.2016  
Godzina emisji: 18.35

ei/fbi

Czytaj także

Pomagają tam, gdzie nadziei pozornie już nie ma

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2016 02:01
- Czasem rozmowa i dobre słowo mogą bardziej pomóc niż nawet duża gotówka - opowiada Mariola Kowalska, prezes Fundacji Równi Wśród Równych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sposób na życie i zaczarowane pole. Czym jest wolontariat?

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2016 02:00
Pomoc wolontariuszy w kulturze to powiew świeżości i sposób na zdobycie doświadczenia zawodowego. - Dawanie czegoś z siebie drugiemu człowiekowi jest uzależniające i wzbogacające, bo dając zawsze wiele więcej zyskujemy - mówi Marta Kukowska.
rozwiń zwiń