X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fundusze Europejskie pomagają niepełnosprawnym w wejściu na rynek pracy

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2012 14:45
- Byłem nieaktywną osobą niepełnosprawną. Im dłużej siedziałem w domu, tym bardziej byłem odizolowany - mówi jeden z beneficjentów projektu "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Audio
Fotografia ilustracyjna
Fotografia ilustracyjnaFoto: Fot. Glow Images

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie już po raz trzeci prowadzi rekrutację do projektu aktywizacji zawodowej. Małgorzata Jarosz-Jarszewska z fundacji podkreśla, że to projekt systemowy realizowany w całej Polsce. - W 16 województwach wszyscy partnerzy mają w sumie 33 punkty, w których przyjmujemy osoby niepełnosprawne ruchowo - tłumaczy. Liderem projektu jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W poprzednim, 2-letnim projekcie, wzięło udział ok. 3 200 osób, z czego udało się zatrudnić ponad 15 procent, czyli 489 osób. - Jest to bardzo wysoki wskaźnik, ponieważ przyjmowaliśmy osoby tylko niepełnosprawne w sposób znaczny - zaznacza Małgorzata Jarosz-Jarszewska.
Beneficjenci projektu "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy" podkreślają, że pomoc oferowana w tym projekcie jest kompleksowa. - Dostajemy pomoc psychologa, bardzo ułatwiającą  wejście na rynek pracy - mówi jeden z nich.
Na antenie Trójki prowadzimy akcję "Pochwal się swoim funduszem", w której zachęcamy Państwa do zapoznania się z tematyką Funduszy Europejskich i pokazujemy, jak pozytywnie mogą one wpłynąć na nasze życie. Zapraszamy na stronę twojefundusze.polskieradio.pl .

Audycji "Na wyciągnięcie ręki..." można słuchać w każdy poniedziałek o godz. 18.35. Zapraszamy.

(pg)