X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Warsztaty Fundacji Rak'n'Roll pomagają nie myśleć o chorobie

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 16:20
Fundacja Rak'n'Roll i Ploteczkarnia zorganizowały przedświąteczne warsztaty dla osób leczących się onkologicznie. Ich zadaniem jest pomóc oderwać się na chwilę od trudnych doświadczeń. Dzięki nim - jak przyznają uczestniczki - łatwiej nie myśleć o chorobie, ale o tym, co będzie dalej.
Audio
  • Wyjątkowe warsztaty Fundacji Rak'n'Roll (Na wyciągnięcie ręki.../Trójka)
Warsztaty Fundacji RaknRoll pomagają nie myśleć o chorobie
Foto: Glow Images/East News

- To nasze pierwsze spotkanie w Ploteczkarni. Zajęcia poświęcone były tematyce zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Każda z uczestniczek własnoręcznie wykonała kartkę wielkanocną - opowiada Kamila Stępień z Fundacja Rak’n’Roll. Udział we wszystkich zajęciach organizowanych przez fundację jest bezpłatny.

- Warsztaty wyciągają ludzi chorych z domu, pozwalają spotkać się z innymi, popatrzeć na ich doświadczenia, trochę posłuchać, zobaczyć, że dają sobie radę. To bardzo mobilizujące spotkania - mówi jedna z uczestniczek zajęć.

Opowiadając o swoim zaangażowaniu Katarzyna Urbańska, właścicielka Ploteczkarni wyjaśnia, że w jej rodzinie jedna z krewnych zachorowała na chorobę nowotworową, która bardzo szybko się rozwinęła i nie było możliwości nic zrobić. - Postanowiłam nie być bierną osobą i na zasadzie terapii przez sztukę uprzyjemniać czas chorym paniom - mówi.

Kamila Stępień z Fundacja Rak’n’Roll przypomina o akcji "Daj włos".  - Zmieniając fryzurę, obcięte włosy możemy przekazać fundacji. Powstaną z nich naturalne peruki, które zostaną przekazane osobom leczącym się onkologicznie.

Audycji "Na wyciągnięcie ręki ..." Elżbiety Korczyńskiej można słuchać w każdy poniedziałek o godz. 18.35. Zapraszamy.

Zobacz więcej na temat: medycyna SZTUKA

Czytaj także

Wojciech Smarzowski reżyserem obrazu o... raku prostaty

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2012 20:31
Fundacja Rak'n'Roll rozpoczęła nową kampanię "Gadaj Badaj", której celem jest nakłonienie mężczyzn zagrożonych nowotworem prostaty do badań profilaktycznych. Do współpracy zaproszono reżysera "Wesela", "Domu złego" oraz "Róży".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na rowerach przez Afrykę. Rozjadą raka!

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 16:45
Fundacja Rak'n'Roll realizuje kolejny bezkompromisowy projekt - Rak&Rolling, czyli podróż marzeń na Zwrotnik Raka. Chcą w ten sposób symbolicznie pokonać chorobę.
rozwiń zwiń