X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

#SOSNepal. Akcja pomocy Nepalowi

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2015 16:23
Do końca lipca trwa akcja pomocy dla Nepalu. Cały czas można włączyć się w pomoc dla osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi.
Audio
  • Dariusz Rosiak zachęca do wzięcia udziału w akcji #SOSNepal (Raport o stanie świata/Trójka)
Nepalski chłopiec dźwiga pojemniki z wodą. Wodociągi w kraju zostały zdewastowane przez trzęsienie ziemi.
Nepalski chłopiec dźwiga pojemniki z wodą. Wodociągi w kraju zostały zdewastowane przez trzęsienie ziemi.Foto: EPA/NARENDRA SHRESTHA
Akcja #SOSNepal, która ma na celu zebranie jak najwięcej środków na pomoc, trwa miesiąc i już przyniosła ogromne efekty. Polacy z wielkim entuzjazmem włączyli się w inicjatywę – kupują charytatywne koszulki, wysyłają SMS-y, organizują własne wydarzenia i zbiórki do puszek, rozkręcają akcje w mediach społecznościowych – wszystko po to, by wesprzeć działania Polskiej Akcji Humanitarnej w Nepalu.

W akcji #SOSNepal chodzi o zebranie jak największej kwoty na pomoc osobom poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu, w którą włączyło się ponad 30 redakcji prasowych, radiowych i telewizyjnych oraz ogromna liczba Polek i Polaków, którzy chcą pomagać Nepalczykom. Akcję wspierać można poprzez zakup specjalnej koszulki w drogeriach Rossmann lub wysłanie charytatywnego SMSa o treści „Nepal” na nr 73646.

Wszystkie zebrane środki zostaną wykorzystane na kontynuowanie działań Polskiej Akcji Humanitarnej w Nepalu. Po zakończeniu trwającej obecnie pory monsunowej PAH przystąpi do długofalowych projektów odbudowy zniszczeń. Dlatego tak ważne jest, aby przed ustaniem deszczy uzbierać jak najwięcej środków na pomoc.

Włącz się w pomoc!

  • Kup koszulkę w drogeriach Rossmann, na www.skleppah.pl, www.sklep.polskieradio.pl oraz www.kulturalnysklep.pl. Cena charytatywnego T-shirtu wynosi 25 zł. Całkowity dochód zostanie przekazany na działania PAH w Nepalu.
  • Wyślij SMS o treści „Nepal” pod numer 73646 (całkowity koszt to 3,69 zł). Operatorzy komórkowi (Heyah, Orange, Play, Plus, T-Mobile) zrzekli się dochodu ze specjalnych SMS-ów. Partnerem Technologicznym akcji jest Digital Virgo S.A.

Czytaj także

Włącz się do akcji #SOSNepal

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2015 12:43
W akcji #SOSNepal chodzi o zebranie środków na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Otrzymalismy już 113 672 tys. wiadomości SMS, co daje kwotę 419 449,68 zł! Poza tym sprzedanych zostało ponad 29,5 tys. koszulek-cegiełek. Cały czas można włączyć się do pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nepal ciągle potrzebuje pomocy. Przyszła pora monsunowa

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2015 19:22
- Teraz przez dwa miesiące będzie tam lał deszcz. A domy są nadal zniszczone - opowiadał w Trójce Zbigniew Pawlak, wolontariusz, który niedawno wrócił z Nepalu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

#SOSNepal – podsumowanie po miesiącu akcji

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2015 12:21
Cały czas można włączyć się w pomoc dla osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Akcja #SOSNepal, która ma na celu zebranie jak najwięcej środków na pomoc, trwa miesiąc i już przyniosła ogromne efekty. Polacy z wielkim entuzjazmem włączyli się w inicjatywę – kupują charytatywne koszulki, wysyłają SMS-y, organizują własne wydarzenia i zbiórki do puszek, rozkręcają akcje w mediach społecznościowych – wszystko po to, by wesprzeć działania Polskiej Akcji Humanitarnej w Nepalu.
rozwiń zwiń