Spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2014 14:04
Jest jednym z najbardziej aktywnych podróżników - odkrywców naszych czasów!! Z wielkim zapałem dokumentuje pradawne kultury grup etnicznych, które na zawsze znikają z powierzchni ziemi.
Audio
  • Spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem (Zagadkowy poniedziałek/Trójka)
Jacek Pałkiewicz
Jacek PałkiewiczFoto: www.palkiewicz.com

Jest członkiem rzeczywistym Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie. Człowiekiem, który dotarł do najdalszych zakątków ziemi - Jacek Pałkiewicz! Nam opowiedział o najbardziej niezwykłych wielkanocnych zwyczajach świata!

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, którą przygotowała

Katarzyna Stoparczyk

Zobacz więcej na temat: dzieci KULTURA Trójka

Czytaj także

Anna Seniuk w "Zagadkowej Niedzieli"

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2014 17:47
Tym razem w zagadkowym studiu gościła Anna Seniuk, która ostatnio wyreżyserowała dla najmłodszej widowni spektakl "Hops, oto drops”. Inspiracją dla Pani Anny stał się wiersz Jana Brzechwy, którego w zagadkowy sposób także u nas gościł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mama, tata do teaTRu!

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 14:39
Mama, tata do teaTRu! to projekt TR Warszawa skierowany do rodzin z małymi dziećmi. W czasie trwania wybranych spektakli teatralnych, na które organizatorzy zapraszają rodziców i opiekunów, organizowane są tematyczne warsztaty dla dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Palmowa "Zagadkowa niedziela"!

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2014 17:32
O przygotowaniach do świąt Wielkiej Nocy, o tradycjach i palmach mówiliśmy w niedzielny poranek w audycji "Zagadkowa niedziela".
rozwiń zwiń