X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podróże śladami Tony'ego Halika

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2015 17:30
- Wielka podróż zaczyna się tuż za progiem naszego domu... - mówią Łukasz Tulej i Radek Tusiński, współorganizatorzy wyprawy Ameryka Halika 2016-2018.
Audio
  • Podróże śladami Tony'ego Halika (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Tony Halik podczas jednej ze swoich podróży
Tony Halik podczas jednej ze swoich podróżyFoto: Elżbieta Dzikowska (Archiwum Elżbiety Dzikowskiej) [Public domain]/Wikimedia Commons

Tym razem w "Zagadkowej niedzieli"podążamy śladami słynnego podróżnika Tony'ego Halika. Razem z naszymi gośćmi - podróżnikami i dziećmi obecnymi w studiu - rozmawiamy o tym, kim jest podróżnik i czym się różni od turysty.

W audycji poznajemy też sekrety z życia pszczół. Z wielu ciekawostek nie zdają sobie zapewne sprawy zarówno nasi mali słuchacze, jak i ich rodzice...

Agnieszka Kręglicka zdradza nam natomiast pomysły na pyszne i gorące dania przygotowane przy jesiennym ognisku.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Pruchnicka
Goście: Łukasz Tulej i Radek Tusiński (współorganizatorzy wyprawy Ameryka Halika 2016-2018), Agnieszka Kręglicka (restauratorka), Piotr Socha
Data emisji: 8.11.2015
Godzina emisji: 7.05

fbi/kd

Czytaj także

Nieznane życie polskich pszczół

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2015 15:47
W audycji "Zagadkowy poranek" mówiliśmy dużo o tych popularnych owadach, które wielu wydają się pospolite i dobrze znane. Tymczasem pszczoły potrafią zaskakiwać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Deficyt kontaktu z naturą u dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2015 11:20
- Krzaki, zarośla, młodzieńcze wycieczki w nieznane... Wydaje się, że dzisiejsi rodzice chcieliby uchronić swoje pociechy przed czymś, co jest naturalne i typowe dla okresu dzieciństwa.
rozwiń zwiń