X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jesteśmy na Brave Kids we Wrocławiu!

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 11:00
Brave Kids to spotkanie dziecięcych grup artystycznych z całego świata. 120 odważnych dzieci, 20 grup artystycznych z 17 krajów.
Audio
  • Goście Trójki opowiadają o festiwalu Brave Kids (Zagadkowa Niedziela/ Trójka)
Kasia Stoparczyk w towarzystwie dzieci z różnych stron świata (Brave Kids 2015)
Kasia Stoparczyk w towarzystwie dzieci z różnych stron świata (Brave Kids 2015)Foto: Sławek Przerwa

Ponad 150 młodych artystów tworzy i wymienia się doświadczeniami, a w efekcie powstaje widowisko artystyczne łączące różne kultury i techniki artystyczne. Wielki finał już po raz siódmy odbywa się we Wrocławiu. W tym roku na jednej scenie wystąpią dzieci z Brazylii, Maroko, Ukrainy, Gruzji, Meksyku, Słowacji, Ugandy, Hiszpanii, Mołdawii, Indii, Estonii, Rumunii, Indonezji, Macedonii, Polski, Nepalu, Izraela, Włoch, Iranu.

Brave Kids to projekt edukacyjny. Umożliwia spotkanie dziecięcych grup artystycznych z różnych części świata. W czasie pobytu w Polsce dzieci uczestniczą w warsztatach i spotkaniach, a także przygotowują niepowtarzalne, widowiskowe spektakle, w których łączą muzykę i taniec z różnych kultur i tradycji.

Ponieważ impreza jest bardzo ciekawa i różnorodna, nasze zagadkowe studio (tym razem specjalnie przeniesione do Wrocławia) odwiedziło sporo gości z nią związanych. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Kasia Stoparczyk
Goście: Barbara Nowicka (przewodnik miejski), Piotr Szewczyk i Roman Sorger (liderzy artystyczni), Justyna Warecka (producent wykonawczy Brave Kids), Grzegorz Bral (dyrektor artystyczny Brave Festival)
Data emisji: 10.07.2015
Godzina emisji: 8.05

ei/mc

Czytaj także

Brave Kids. Tu dzieci są dla siebie nauczycielami

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2015 16:35
- Polskie dzieci śpiewały piosenkę z Afryki, tańczyły nepalskie tańce, a dziewczyny z Czarnego Lądu z chłopakami z Wałbrzych wywijały krakowiaka. To niesamowity widok, dla takich występów warto było spędzić dwa tygodnie w tej wielkiej rodzinie - mówi Jacek Karolak, jeden z rodziców goszczących dzieci w ramach Brave Kids.
rozwiń zwiń