X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojciech Mann i "Amelia Bedelia"

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2017 17:17
Urocza bohaterka amerykańskich książek dla dzieci "Amelia Bedelia" zaszaleje tym razem w naszym studiu. Stanie się to za sprawą Wojciecha Manna, który przetłumaczył serię książek o niesfornej pokojówce.
Wojciech Mann
Wojciech Mann Foto: Ola Baszun

Pan Wojtek odwiedzi zagadkowe studio i opowie także o kulisach pracy w radiowej Trójce, która przez długie lata, także dzięki niemu, wykuwała i kształtowała swój wyjątkowy charakter.

A że 2 kwietnia świętować będziemy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, to w zagadkowym studiu zagoszczą także literaccy bohaterowie z dalekiego świata! A przyprowadzi ich poetka, miłośniczka książek, Dorota Koman, która opowie też o tym, że nasze świętowanie ma wiele wspólnego z pracą światowej i polskiej sekcji Ibby.

***

Na to zagadkowe spotkanie zapraszam w niedzielę (2.04) od godz. 8.05 do 10 razem z Julkiem i Michasiem,

Katarzyna Stoparczyk

Zobacz więcej na temat: Kasia Stoparczyk Wojciech Mann

Czytaj także

Dlaczego Trójka jest wyjątkowa?

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2017 21:42
Większości dziennikarzy Programu III Trójka kojarzy się z... domem. Jak podkreślają, praca jest ich pasją i przeniknęła na stałe do ich życia prywatnego. Dlaczego Trójka jest najlepszym radiem na świecie i co odróżnia ją od innych stacji? Posłuchaj wypowiedzi jej pracowników.
rozwiń zwiń