Zagadkowe Dwa Teatry!

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019 10:10
To było specjalne wydanie "Zagadkowej niedzieli" z festiwalu Dwa Teatry, prosto z sopockiej plaży! 
Audio
  • Nadajemy z sopockiej plaży! (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Festiwal Dwa Teatry 2019
Festiwal "Dwa Teatry 2019"Foto: Krzysztof Sielicki

O teatrze wyobraźni opowiadali: Marysia Błaszkiewicz – 11 letnia aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni oraz Janusz Kukuła – dyrektor Teatru Polskiego Radia i współzałożyciel festiwalu Dwa Teatry. 

SERWIS SPECJALNY POLSKIEGO RADIA XIX Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej DWA TEATRY >>>

– My opowiadamy historie, które mają początek, rozwinięcie i zakończenie. Wszystko to, co robią ludzie, jest opowiadaniem jakiejś historii. Od zawsze człowiek komunikował się ze sobą. Stąd zawsze staram się przekazać najmłodszym miłość do języka i słowa – mówił w audycji Janusz Kukuła. – Przekazywanie sobie wiedzy, wiary, nadziei i miłości jest w życiu każdego człowieka najważniejsze – dodał. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której nie zapomnieliśmy o wszystkich mamach i świętowaliśmy ich dzień! 

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Marysia Błaszkiewicz (aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni), Janusz Kukuła (dyrektor Teatru Polskiego Radia i współzałożyciel festiwalu Dwa Teatry)
Data emisji:
 26.05.2019
Godzina emisji: 9.07

kw

Czytaj także

Zagadkowy Stanisław Moniuszko!

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2019 10:23
Staś Moniuszko był chłopcem spokojnym, rozważnym i… na wskroś zagadkowym! Nie szalał z rówieśnikami, nie potrafił się wygłupiać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pełen tajemnic i zagrożeń świat owadów

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2019 10:00
– To, co dzieje się w horrorach, bardzo często inspirowane jest tym, co widzimy w przyrodzie – mówi w Zagadkowym Studiu biolog Jakub Urbański.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyprawa w nieznane w "Zagadkowej niedzieli"

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2019 10:00
– Kiedy stoi się nad Wielkim Kanionem w Kolorado, trudno sobie wyobrazić, że coś takiego mogła wyrzeźbić rzeka. To opowieść o tym, jak powstawała Ziemia  – mówi podróżniczka Anna Olej-Kobus.
rozwiń zwiń