X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Zagadkowa niedziela" z festiwalu Brave Kids

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 10:10
– W tym projekcie niezwykłe jest to, że mamy do czynienia z tak ogromną różnorodnością ludzi. Uczestnicy pochodzą nie tylko z innych krajów czy kultur, ale różnych środowisk i sytuacji życiowych. Mimo tych różnic widać też jak ludzie są do siebie podobni – zaznaczył w audycji Jacek Timingeriu. 
Audio
  • Wrocław pełen dzielnych dzieciaków (Zagadkowa niedziela/Trójka)
Brave Kids
Brave Kids Foto: ravqable

150 uzdolnionych dzieci i młodzieży m.in. z Korei, Kenii, Palestyny, Iranu, Ugandy, Peru i Indii przyjechało do Polski, by wziąć udział w największym w kraju artystyczno-edukacyjnym projekcie Brave Kids. 

To już 10. jubileuszowa edycja tego, jak mówią niektórzy, najpiękniejszego projektu świata! Tym razem "Zagadkowa niedziela" nadawała z Wrocławia. W studiu przy Karkonoskiej pojawili się współtwórcy projektu: Mary Sadowska, Jacek Timingeriu i Katarzyna Moskwa. Brave Kids jest projektem edukacyjno-artystycznym, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Różnią się doświadczeniami życiowymi, talentami artystycznymi, religiami i tradycjami. Łączą je za to chęć wspólnego tworzenia, otwartość na drugiego człowieka i niebywała umiejętność przełamywania barier i ograniczeń świata dorosłych.

Jak przebiegała 10. edycja Brave Kids? Skąd przyjeżdżają dzieci na festiwal? Zapraszamy do słuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Zagadkowa niedziela
Prowadzi: Katarzyna Stoparczyk
Goście: Mary Sadowska, Jacek Timingeriu i Katarzyna Moskwa (współtwórcy projektu Brave Kids)
Data emisji:
 7.07.2019
Godzina emisji: 9.05

kw/mat.prasowe/gs

Czytaj także

Zagadkowy początek wakacji w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2019 10:00
Wakacje rozpoczynamy rozmową o pasji, nie tylko do śpiewu i musicali, ale także do pomagania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W zagadkowym świecie naukowców

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2019 10:00
– Naukowcy to, moim zdaniem, duże dzieci. Nigdy nie wyrośli z takiego wieku, w którym ciągle zadaje się pytanie: "dlaczego?" – opowiada Marcin Jamkowski, autor książki "Wielcy naukowcy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Urbański w "zagadkowym studiu"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2019 10:10
Wygrał najstarsze zawody narciarskie w Europie Ridderrennet – Norwegia (bieg na 20 i 10 kilometrów), zdobył także srebrny medal w biathlonie.
rozwiń zwiń