Zagadkowa-filmowa Niedziela!

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 20:00
"Pikle w tarapatach", "Patyk się żeni", "Kot w Paryżu" i "Miś Ludovic" - to tylko wybrane tytuły filmów, które z całego świata przywędrowały na 29. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza – Ale Kino!!
Audio
Kadr z filmu Patyk się żeni
Kadr z filmu "Patyk się żeni"Foto: mat.pras.

Po co?? - Po to, aby zachwycić najbardziej wymagającą część widowni jaką znam – dziecięcą. Będą wspaniałe seanse, będą nagrody i bardzo ważne rozmowy.

Także w Zagadkowej Niedzieli.


Naszym gościem był dyrektor filmowego festiwalu – pan Jerzy Moszkowicz.

 

Serdecznie zapraszam – Katarzyna Stoparczyk

W ramach 29. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza – Ale Kino! można będzie zobaczyć m.in. takie filmy:

Kadr
Kadr z filmu "Opowieść wigilijna"
Kadr
Kadr z filmu "Pas startowy"
Kadr
Kadr z filmu "Magicy"
I wiele, wiele innych. Zapraszamy


.............................................................................................................................

Uwaga, trwa 28. edycja konkursu Wymarzone Wakacje. Do końca roku czekamy na prace plastyczne w dowolnej technice pod tytułem "wymarzone wakacje w górach" pod naszym adresem: Zagadkowa Niedziela, ul. Myśliwiecka 3/5/7 00 – 977 Warszawa. Z każdej placówki opiekuńczo-wychowawczej lub świetlicy środowiskowej może być wysłana tylko jedna praca. Jury wybierze 5 najpiękniejszych prac. Nagrodą będzie tygodniowy wyjazd na "wymarzone wakacje" do hotelu Las w Piechowicach do Eugeniusza Zielenkiewicza dla dziesięciorga dzieci z każdej nagrodzonej placówki.