X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zagadkowa-filmowa Niedziela!

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 20:00
"Pikle w tarapatach", "Patyk się żeni", "Kot w Paryżu" i "Miś Ludovic" - to tylko wybrane tytuły filmów, które z całego świata przywędrowały na 29. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza – Ale Kino!!
Audio
Kadr z filmu Patyk się żeni
Kadr z filmu "Patyk się żeni"Foto: mat.pras.

Po co?? - Po to, aby zachwycić najbardziej wymagającą część widowni jaką znam – dziecięcą. Będą wspaniałe seanse, będą nagrody i bardzo ważne rozmowy.

Także w Zagadkowej Niedzieli.


Naszym gościem był dyrektor filmowego festiwalu – pan Jerzy Moszkowicz.

 

Serdecznie zapraszam – Katarzyna Stoparczyk

W ramach 29. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza – Ale Kino! można będzie zobaczyć m.in. takie filmy:

Kadr
Kadr z filmu "Opowieść wigilijna"
Kadr
Kadr z filmu "Pas startowy"
Kadr
Kadr z filmu "Magicy"
I wiele, wiele innych. Zapraszamy


.............................................................................................................................

Uwaga, trwa 28. edycja konkursu Wymarzone Wakacje. Do końca roku czekamy na prace plastyczne w dowolnej technice pod tytułem "wymarzone wakacje w górach" pod naszym adresem: Zagadkowa Niedziela, ul. Myśliwiecka 3/5/7 00 – 977 Warszawa. Z każdej placówki opiekuńczo-wychowawczej lub świetlicy środowiskowej może być wysłana tylko jedna praca. Jury wybierze 5 najpiękniejszych prac. Nagrodą będzie tygodniowy wyjazd na "wymarzone wakacje" do hotelu Las w Piechowicach do Eugeniusza Zielenkiewicza dla dziesięciorga dzieci z każdej nagrodzonej placówki.