X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Zagadkowa Niedziela" pod wodą!

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2012 10:25
W "Zagadkowej Niedzieli" zeszliśmy pod wodę, głęboko na dno, gdzie pływają przedziwne, morskie stworzenia.
Audio
Zagadkowa Niedziela pod wodą
Foto: fot. Maciej Tomaszewski

U nas zima, czasami spadnie śnieg i można ulepić bałwana. Bez czapki, szalika i rękawiczek nie ma co się ruszać z domu. Ale przecież w tym samym czasie gdzieś daleko są kraje, w których jest gorąco, chodzi się wśród palm w krótkich spodenkach i codziennie można kąpać się w ciepłym morzu. To może zanurkujemy?

"Zagadkowa Niedziela" tym razem zeszła pod wodę, głęboko na dno, gdzie pływają przedziwne, morskie stworzenia, które zaskakują swoim wyglądem i zachowaniem. Gośćmi audycji byli: zootechnik Katarzyna Nowakowska oraz Maciej Tomaszewski, nurek i fotograf podwodny, którego zdjęcia możecie oglądać w galerii.

Do usłyszenia!
Paweł Drozd

Zobacz więcej na temat: pływania