X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W "Zagadkowym Czwartku" budujemy dom!

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2012 17:24
Małych i dużych budowniczych zapraszamy do wspólnego porannego projektowania budynku oraz wnętrza wymarzonego domu. Poznamy też budowle wyróżniające się pod różnymi względami.
Audio
W Zagadkowym Czwartku budujemy dom
Foto: Glow Images/East News

Najpiękniejszy, przestronny i słoneczny dom z dziecięcych marzeń. Porozmawiamy również o największych budowlach na świecie, domu z największą ilością schodów i sprawdzimy czy można mieszkać pod ziemią.
A jak już nasz wymarzony dom będzie miał ściany, okna i drzwi pomyślimy o tym, jak zaprojektować jego wnętrze żeby było ładnie, przytulnie i miło.
 
Gośćmi audycji, którą przygotowała i prowadziła Katarzyna Pruchnicka, były architekt Maria Rauch prowadząca Akademię Małego Architekta oraz Marcela Kawka z Locomotif Design Studio.

Na "Zagadkową niedzielę" zapraszamy w każdą niedzielę od 7.00 do 9.00.

Zobacz więcej na temat: dzieci mali mieszkanie