X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tajemnice muzyki

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 12:11
- Muzyka to język, którym się możemy porozumiewać, bez względu na to, czy mieszkamy w Afryce, czy w Chinach - mówiła Maria Pomianowska, muzyk, kompozytorka, multiinstrumentalista.
Audio
Tajemnice muzyki
Foto: Glow Images/East News

W "Zagadkowej niedzieli" mówiliśmu o Dziecięcych Orientaliach, warsztatach i koncertach dla najmłodszych, prezentujących m.in. taniec i instrumenty indyjskie, organizowanych w ramach warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur. Festiwal potrwa od 23 do 29 września na placu Defilad. Impreza odbędzie się pod hasłem "Inspiracje: ORIENT”.

Wszystkie zagadkowe audycje dla dzieci znajdziecie TU >> Zapraszamy także do odwiedzenia serwisu specjalnego Polskiego Radia dzieci.polskieradio.pl

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji!

Na "Zagadkową niedzielę" zapraszamy w każdą niedzielę od 7.00 do 9.00.

Czytaj także

Źli ludzie nie śpiewają

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 14:30
"Tam idź, gdzie słyszysz śpiew. Tam ludzie serca mają. Źli ludzie wierzaj mi – nigdy nie śpiewają” – pisał Norwid. Coś w tym jest.
rozwiń zwiń