X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Zagadkowa Niedziela" z historią

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2012 14:52
Wraz z dziećmi i Joszko rozmawialiśmy o historii, o tym, dlaczego warto ją znać i jak obchodzić ważne rocznice.
Audio
Zagadkowa Niedziela z historią
Foto: Glow Images/East News

Jak się okazało, pamięć o wydarzeniach historycznych pozwala utrwalać także muzyka! W Dniu Święta Niepodległości zastanawialiśmy się, jak mogło wyglądać życie Polaków w 1918 roku.

Gośćmi "Zagadkowej Niedzieli" byli także Agnieszka Carrasco-Żylicz, psycholog i psychoterapeutka, aktor Lech Ordon, aktorka Maria Kowalik, reżyser Grzegorz Nawrocki i Artur Nidziółka oraz Paulina Wilk, dziennikarka, autorka "Lalek w ogniu".

Towarzyszyły nam misie, lalki, Krzyś i Kubuś Puchatek, pewne słuchowisko, a także książki w języku polskim i angielskim.

W "Zagadkowej Niedzieli" dowiedzieliśmy się także jakie rocznice obchodzi się 11 listopada w innych krajach. Posłuchajcie całej zagadkowej audycji!

Audycję przygotowała i prowadziła Katarzyna Stoparczyk.

Na "Zagadkową niedzielę" zapraszamy w każdą niedzielę od 7.00 do 9.00.

Czytaj także

"Zagadkowa Niedziela" idzie do szkoły

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2012 12:49
Kiedy zaczyna się rok szkolny w różnych częściach świata i kto marzy o nauce w szkolnej ławce? O warunkach nauczania w krajach, które odwiedziła opowie pani Agnieszka Kruk, fotografka i podróżniczka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Świat dźwięków w zagadkowym kąciku Trójki

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 15:33
Czy można zobaczyć muzykę? Dotknąć jej? Przejść po dźwięku? Oczywiście! Doświadczyć można tego w Centrum Nauki Kopernik, ale najpierw u nas - w zagadkowym studiu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zagadkowe zwierzęta szykują się do zimy

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2012 19:34
Straszyk australijski udaje zeschnięty liść, karaczan z Madagaskaru - fragment rycerskiej zbroi. Te dwa stworzenia pojawią się w zagadkowym studiu, aby przysłuchiwać się opowieściom o tym jak ich koledzy przygotowują się do zimy!
rozwiń zwiń