X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Młodzi wykładowcy i fani teatru

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2013 14:02
W zagadkowym studiu rozmawialiśmy o Polskiej Akademii Dzieci i warsztatach teatralnych, które są także doskonałym sposobem na rozwijanie pasji i wśród dzieci i wśród dorosłych.
Audio
  • Młodzi wykładowcy fani teatru, czyli "Zagadkowa Niedziela", 20.01.2013
Młodzi wykładowcy i fani teatru
Foto: Glow Images/East News

W pierwszej godzinie "Zagadkowej Niedzieli" gościli: Elżbieta Litwin, koordynator logistyczny Polskiej Akademii Dzieci i wykładowcy młodzi: Zuzanna Krzywiec, Iga Bocian, Kuba Nantal i Marcel Sekuła, którzy opowiadali o idei Polskiej Akademii Dzieci. Przyszli wykładowcy mówili o swoich akademickich doświadczeniach i rozwijaniu zainteresowań.

- Dzieci tak jak dorośli studenci dostają indeksy i z każdego wykładu dostają wpis od dorosłego wykładowcy - opowiadała Elżbieta Litwin. Młodzi pasjonaci wyjasniali jak wyglądają takie spotkania, czy denerwują się przed wykładami i jak się do nich przygotowują.

Jak działa Polska Akademia Dzieci i jakie warunki trzeba spełnić, by zostać młodym wykładowcą? Potrzebne informacje: http://paduw.blogspot.com/

W drugiej godzinie audycji rozmawialiśmy o teatrze. Zastanawialiśmy się czym jest sceneria, rekwizyty, jak aktorzy przygotowują się do scenicznych występów? Przewodnikami po teatralnym świecie byli: Dorota Ogrodzka i Sebastian Świąder - animatorzy kultury, performerzy, pedagodzy teatru, którzy w Instytucie Teatralnym od trzech lat prowadzą teatranki, czyli teatralne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

Serdecznie zapraszam do wysłuchania "Zagadkowej niedzieli" między 7:00 a 9:00,

Do usłyszenia,

Katarzyna Pruchnicka

Zobacz więcej na temat: dzieci POLSKA Kuba

Czytaj także

Dlaczego lubimy misie?

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2012 14:41
Misie są bohaterami ulubionych książek i bajek. Sprawdzają się doskonale w roli przytulanki i ukochanego pluszaka. Jak to się dzieje, że właśnie misie zaskarbiły sobie naszą sympatię? Rozmawialiśmy o tym w „Zagadkowej Niedzieli”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Smakowita "Zagadkowa niedziela"

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2013 17:35
W "Zagadkowej niedzieli" smakowaliśmy jabłka, gryźliśmy marchewki i chrupaliśmy gruszki. Dowiedzieliśmy się, jakie warzywa i owoce są najlepsze zimą i dlaczego tak ważne jest jedzenie ich codziennie.
rozwiń zwiń