X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 22 marca 2009

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2009 14:00
Po 2 "nasyconych" wydaniach warszawskich MBK ( oj, nie oszczędzaliśmy się ) - czas wraz z wiosną wyruszyć w podróż.
Audio

Pierwsza - do Wrocławia, gdzie od piątku, 20 marca trwa ... 30. PRZEGLĄD PIOSENKI AKTORSKIEJ, któremu - oczywiście - patronujemy.

Długa jest tradycja naszego związku z PPA , której "założycielką" jest Basia Podmiotko. To ona przygotowała trwały grunt pod naszą obecną działalność.

 - a nasza obecna działalność - to po prostu spotkanie w Teatrze Muzycznym Capitol z obecnymi twórcami PPA: KONRADEM IMIELĄ - dyrektorem Capitolu oraz PPA, CEZARYM STUDNIAKIEM - artystą min. śpiewającym oraz MICHAŁEM JUZONIEM - producentem.

- MBK - precyzyjnie - z Klubu Ośrodek w Capitolu - w trzecim dniu trwnia PPA, po obejrzeniu i wysłuchaniu: spektaklu Teatru Volksbuhne - "Muszka owocówka", występu L.U.C.- a (" Planet LUC" ) oraz Cezarego Studniaka and Leszka Możdżera.

- Za nami też - pierwsze manifestacje nurtu Off, nie mówiąc o koncercie nocnym w Ośrodku. - Co dalej na PPA - o tym min. opowiemy w wyżej wymienionym gronie.

- Spoza PPA - dwie rozmowy - stanowiące jednak znakomity kontekst naszego spotkania. - Pierwsza - z WOJCIECHEM PSZONIAKIEM, będąca zapowiedzią najbliższego wydania Evviva L' Arte (w Warszawie , przy Miodowej, 25.03.) - "Aktor potrzebny od zaraz". _ Druga - z WOJCIECHEM MALAJKATEM - dyrektorem (!) Teatru Syrena (w Warszawie), będąca zapowiedzią "Sceny recitalowej" (najbliższy recital - Ewy Błaszczyk 27.03.). Wojciech Pszoniak - o aktorze; Wojciech Malajkat - o śpiewającym.

- Zapraszam.

- MBK - z Klubu Ośrodek w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu - w trzecim dniu 30 PPA.

- Proszę nie zrażać się smutkiem na twrzy p.Konrada Imieli (powyżej). Kiedy rozmawiamy, ma zapewne twarz rozjaśnioną wiosennym uśmiechem - charakterystycznym zresztą bardzo... :)

Fotorelacja Łukasza Gawrońskiego z dzisiejszej audycji:

Czytaj także

A CHORUS LINE w Teatrze Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2008 11:10
Pierwszą premierą sezonu 2008/2009 w Teatrze Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu będzie musical „A Chorus Line”, zrealizowany przez amerykańską reżyserkę, aktorkę i choreografa, Mitzi Hamilton.
rozwiń zwiń

Czytaj także

w mbk 5 kwietnia 2009

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2009 14:00
Marzec 2009 w MBK zamykaliśmy we Wrocławiu w Teatrze Muzycznym Capitol.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyrektor teatru pobity w centrum Wrocławia

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2010 18:53
Ofiarą napadu rabunkowego na ulicy Kościuszki we Wrocławiu padł Konrad Imiela dyrektor Teatru Muzycznego Capitol. Pobity został także towarzyszący mu aktor.
rozwiń zwiń