X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 10 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2007 22:00
PASZPORTY POLITYKI - czyli kolejna wersja podsumowania roku w kulturze. Paszporty 2006 - rozdane. Laureaci - znani. W MBK- komentarz do nagród.
Audio

 

PASZPORTY POLITYKI - czyli kolejna wersja podsumowania roku w kulturze. Paszporty 2006 - rozdane. Laureaci - znani. W MBK- komentarz do tegorocznych nagród.    Po uroczystości w Teatrze Polskim rozmawiałam z IGOREM SZTOKFISZEWSKIM  z "Krytyki Politycznej". I ta rozmowa posłuży nam za ów komentarz. Sylwia Domańska natomiast zagadnęła niektórych laureatów ( JACKA DEHNELA, MAJĘ KLECZEWSKĄ oraz FISZA ) i dzięki temu posłuchamy ich głosów.

 

A w Krakowie w ub. niedzielę odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie w KSP. W telefonicznej rozmowie z panią ANIĄ DYMNĄ oraz z prof. JÓZEFEM OPALSKIM wykroczymy poza tematy "salonowe". W Starym Teatrze rozpoczęły się bowiem re-wizje antyczne.

Zapraszam.

 

Baszka Marcinik.

 

...a w finale wydania - 3 już fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia wieczerza".

Zobacz więcej na temat: TEATR KULTURA POLSKA Kraków

Czytaj także

Teatr jest wszystkim

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2010 20:09
W czasach kryzysu następuje mobilizacja niezwykłych postaci w życiu teatralnym. Podejmują się one bardzo trudnych zadań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sezon na Dwójkę: Krystian Lupa

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2009 12:17
Bohaterem piątkowego „Sezonu na Dwójkę” będzie Krystian Lupa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2010 14:00
Zasypało. Nie pozostało więc nic innego jak p o z o s t a ć w Warszawie. - A chciałoby się już gdzieś dalej... więc przynajmniej myślami przenosimy się do Wrocławia...
rozwiń zwiń