X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 16 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2007 22:00
TEATRALNY WROCŁAW. Przedwczoraj w Teatrze Polskim we Wrocławiu została pokazana prapremiera sztuki PAWŁA DEMIRSKIEGO, pt. "Dziady. Ekshumacja".
Audio

TEATRALNY WROCŁAW. Przedwczoraj w Teatrze Polskim we Wrocławiu została pokazana prapremiera sztuki PAWŁA DEMIRSKIEGO, pt. "Dziady. Ekshumacja". Wczoraj w Instytucie Teatralnym w Warszawie / po premierze książki Erwina Axera / spotkałam się z dyrektorem Instytutu - MACIEJEM NOWAKIEM, który widział spektakl oraz z dyrektorem Teatru Polskiego - KRZYSZTOFEM MIESZKOWSKIM. Panowie opowiedzieli mi o tym szczególnym przedstawieniu. We czwartek natomiast spektakl Teatru Współczesnego we Wrocławiu - "Transfer!"- Jana Klaty będzie miał swoją premierę w Berlinie / to polsko - niemiecki projekt wspierany min. przez Instytut im. A.Mickiewicza /. Połączę się więc z dyrektor Teatru Współczesnego - panią KRYSTYNĄ MEISSNER, która przypomni ideę przedstawienia Jana Klaty.

Zarówno "Dziady. Ekshumacja" , jak i "Transfer!" - to wyjątkowe "projekty" teatralne, Wrocław więc - w swoistej awangardzie.

W Teatrze Capitol z kolei trwają już przygotowania do PPA. Jesteśmy patronami Przeglądu; niebawem więc - pierwsze "doniesienia"- u nas - choć "czas akcji" samej przypada dopiero na marzec.

Przy okazji "zahaczymy" o Kraków, gdzie od ponad tygodnia trwają re-wizje antyczne, podczas których pokazana została min. "Odprawa Posłów Greckich" w reżyserii Michała Zadary.

Taka podróż nas dzisiaj czeka.

Zapraszam.

Baszka Marcinik.

 

...a w finale wydania - 6 fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia wieczerza". Dziś - zaczyna się przedakcja powieści.

Czytaj także

Teatr myślący wielkimi tekstami

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2010 07:00
Teatr Polski w Warszawie będzie "teatrem myślącym wielkimi tekstami", o poważnym repertuarze, a zarazem "pełnym energii i tolerancji", otwartym na inicjatywy aktorów - zapowiedział Andrzej Seweryn, który od września obejmie funkcję dyrektora tej placówki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wspomnienie o Januszu Zakrzeńskim

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2010 11:06
Wybitny aktor zginął 10 kwietnia w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
rozwiń zwiń