X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 11 kwietnia 2007

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2007 22:00
WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE TEATRALNE. Tak, pozostała jeszcze jedna katecheza do wygłoszenia.
Audio

Rekolekcje przygotował już po raz drugi Instytut Teatralny w Warszawie wg wspólnego pomysłu Macieja Nowaka i młodego teatrologa, historyka filozofii - PAWŁA DOBROWOLSKIEGO. Paweł właśnie będzie dzisiaj naszym gościem. Zapowie tę / VI już / katechezę, którą w przyszły poniedziałek wygłosi ksiądz Andrzej Luter. Temat: "Bóg w teatrze Krzysztofa Warlikowskiego". Ksiądz zobaczył najnowszy spektakl TR W-wa "Anioły w Ameryce" i podobno na nim się skoncentruje.

Do usłyszenia.

Barbara Marcinik.

... a w finale wydania - 51 fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia Wieczerza". Trwa spotkanie w kawiarni Maska...

Czytaj także

Świąteczny Frymark Teatralny

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2008 11:58
W ramach odbywającego się w Warszawie Świątecznego Frymarku Teatralnego można m.in. zakupić stroje i rekwizyty teatralne, skosztować świątecznych wypieków oraz przejechać się na oryginalnej karuzeli weneckiej. Najważniejsze atrakcje organizatorzy imprezy zaplanowali na ten weekend.
rozwiń zwiń