X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2010 14:00
...a - jutro w kalendarzu pojawi się ... lato 2010... ( o 13.30 ). Oznaczałoby to, że wiosnę 2010 zamykamy dziś wydaniem... wrocławskim, bo...
Audio

... z Wrocławia przywiozłam opowieści, rozmowy ( jakim cudem nagrane, tego nie wiem, bo głównym punktem programu mojej wyprawy było przebywanie w pociągu, co z doby, jaką na wyprawę poświęciłam, zabrało prawie 12 godzin, a więc połowę ).

 

- Do Wrocławia pojechałam na ostatnią w tym sezonie premierę. - KRZYSZTOF GARBACZEWSKI ( nasz trójkowy TALENT w dziedzinie teatru ) zrealizował swoją wersję "Biesów". Spektakl powstał na Scenie Na Świebodzkim i po raz pierwszy oficjalnie został pokazany 17 czerwca, a więc nietypowo - w czwartek. - Na nagranie zostałam umówiona na poranek popremierowy (!)( i tu - moje obawy, bo nie jest to poranne zajęcie, w tym szczególnym przypadku - szczególnie - nie ). Nagranie to powinno być odtwarzane na przyspieszonych obrotach, bo ... wypadałoby też podsumować sezon premier w T.Pl. ( większości byliśmy patronami ), a poza tym Teatr Polski na finał sezonu przygotował jeszcze FESTIWAL STREFA NORWEGIA, o którym także trzeba rozmawiać ( patronujemy i temu wydarzeniu ).

- Co udało się zrealizować, przekonamy się w tę niedzielę. - Na nagranie w każdym razie zostali zaproszeni: EWA SKIBIŃSKA, KATARZYNA WARNKE, reżyser premiery, KRZYSZTOF MIESZKOWSKI i PIOTR RUDZKI ("ekipa" premiery ) oraz: KATARZYNA MAJEWSKA, MARTA ZIĘBA i reżyser z Oslo - PIOTR CHOŁODZIŃSKI ( ekipa Festiwalu ).

- Skoro - w poprzednią niedzielę na Festiwalu Dwa Teatry udało się porozmawiać z sześcioma osobami ( a była to transmisja ), to siedem (retransmitując), może uda się także godnie podjąć w MBK , a przypomnę, że Festiwalem Dwa Teatry rozpoczęliśmy oficjalnie "sezon letni" ( wyprzedzając kalendarz ). - "Sezon letni"...zobowiązuje. - Oznacza - "lżej", ale - o paradoksie! - więcej.


''

- Gdybyśmy chcieli ogarnąć wszystko ... lecz! tego nie będziemy nawet próbowali chcieć ( a "pokusy" przychodzą z różnych stron: od Supraśla - premiera w Tow. Wierszalin - po Wałbrzych - premiera w wałbrzyskim teatrze, nie mówiąc już o tym, co za nami - premiera Jana Klaty w Starym Teatrze; wspominam tylko - wybrane teatralne, co nie znaczy, że np. w dziedzinie życia literackiego czy muzycznego nic się nie dzieje ). Piszę o tym, by dać sygnał , że oczy mam szeroko otwarte.

- Zapraszam, czekając na efekty sesji fotograficznej na tarasie Atelier w Sopocie z ubiegłej niedzieli ( tylu fotoreporterów jeszcze nie widział MBK! :) 

 

A poniżej obiecana fotorelacja pani Anny Rezulak z poprzedniej audycji, poświęconej Dwóm Teatrom:

 

 

''

 

 

 

Czytaj także

Laureaci IX Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2009"

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2009 13:10
Werdykt jury IX Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2009" okazał się bardzo miły dla Trójki. Dwa zgłoszone przez nasz program słuchowiska otrzymały po kilka nagród, a dodatkowo Trójka została uhonorowana Nagrodę zespołową dla producenta słuchowisk.
rozwiń zwiń