X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 22 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2007 22:00
"TRANSFER!" JANA KLATY w HEBBEL am UFER w BERLINIE. W powstanie tego spektaklu zaangażowały się: Teatr Wspólczesny we Wrocławiu, Teatr HaU w Berlinie
Audio

"TRANSFER!" JANA KLATY w HEBBEL am UFER w BERLINIE. W powstanie tego spektaklu zaangażowały się: Teatr Współczesny we Wrocławiu, Teatr HaU w Berlinie oraz Instytut im. A.Mickiewicza w Warszawie. Prapremiera odbyła się 18 listopada ub. roku we Wrocławiu. 18 stycznia tego roku niemiecka publiczność miała okazję obejrzeć spektakl po raz pierwszy i ... zainteresowanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Byłam w Berlinie, zaproszona przez Instytut im. A. Mickiewicza. Rozmawiałam z reżyserem. Nagranie powstało w sobotę w kafejce nieopodal HaU. Teatr JANA KLATY przyciągnął niemiecko - polską publicznośc czy "sprawa" wy - pędzonych i przy - pędzonych? Czy możliwe jest ułożenie międzyludzkich stosunków ponad głowami polityków? Na ile przydatny może okazać się teatr?

 

Audycja z 22 stycznia 2007 (mp3 13,88 MB)

 

Zapraszam.

Baszka Marcinik. Proszę czytać też dziś "Rzeczpospolitą" oraz w przyszłym tygodniu "Politykę".

 

...a w finale wydania - 9 fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia Wieczerza". Dziś dowiemy się, dokąd narrator wraz z malarzem - Mateuszem udali się po "ostrej" dyskusji na temat sztuki współczesnej.

Czytaj także

w mbk 23 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2007 22:00
"TRANSFER!" JANA KLATY w TEATRZE HEBBEL am UFER w Berlinie. Dziś w MBK - II część relacji. Na wczoraj przygotowałam zapis rozmowy nagranej z ...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2009 14:00
- Tego można było się spodziewać: po karkołomnej (i udanej naszym zdaniem) próbie "adaptacji" "Trylogii" Henryka Sienkiewicza JAN KLATA podjął się realizacji w teatrze "Ziemi ...
rozwiń zwiń

Czytaj także

w mbk 17 maja 2009

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2009 14:00
29 WARSZAWSKIE SPOTKANIA TEATRALNE przekroczyły półmetek. - Pozostał jeszcze tydzień z tego prawie trzy-tygodniowego Festiwalu, tydzień, za to JAKŻE ATRAKCYJNY!
rozwiń zwiń