X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 16 marca 2008

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2008 14:00
SZEWCY. Naukowa sztuka w 3 aktach ze "śpiewkami". St.I.Witkiewicz. 1927 - 1934. - Widniało na stronie tytułowej maszynopisu.
Audio

- Co - określenie - "naukowa sztuka"- oznaczało dla...jej realizatorów od sopockiej prapremiery w  1957 roku, może uda nam się uprzytomnić sobie dzisiaj w MBK, bo za nami kolejna premiera "Szewców", tym razem w Teatrze Miejskim w Gdyni. - I MBK z tej okazji nadawany będzie z Klubu Minga w Gdyni. - Jego gośćmi będą realizatorzy spektaklu, panowie: JACEK BUNSCH, JANUSZ GRZYWACZ i TADEUSZ SMOLICKI. - A nie jest to pierwszy Witkacy tej trójki.

- Będzie zarazem okazja zagaić kierownika TM - JOANNĘ CHOJKĘ - o Nagrodę Gdynia w kategorii dramat. - Są wszak i inne nagrody, o których chcemy wspomnieć, to Sztorm Roku oraz Galion Gdyński.

- Wpadną więc do nas także pani JOANNA GREITER z UM w Gdyni oraz EMILIA ORZECHOWSKA i PIOTR MIELCZAREK z AKuKu Sztuki. - Będzie wreszcie szansa otrzymać książki, którym patronujemy. - Proszę zachować czujność...

- Zapraszamy do Klubu Minga na ... gdyńskiej plaży!!!

- Morsy.

Czytaj także

Kusiciel - PREMIERA ODWOŁANA

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2009 09:32
Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie na swojej stronie internetowej opublikował informację, że zapowiedziana na 10 stycznia br. premiera „Kusiciela” wg powieści Hermanna Brocha w adaptacji i reżyserii Marka Fiedora zostaje odwołana. Nie odbędą się również przedstawienia zaplanowane na 13, 14, 15 oraz 17 i 18 stycznia. Zwrot biletów zakupionych na spektakle odbędzie się na zwykłych zasadach. Przyczyną odwołania premiery jest brak zgody agencji reprezentującej prawa autors
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozmowa tradycji z nowoczesnością

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2009 10:50
Do repertuaru Teatru Polskiego w Warszawie już dawno przyklejona została etykietka skostniałości i muzealności. Myślenie o scenie przy Karasia ma zmienić nowa scena - Scena Kameralna, której repertuar ma być rozmową tradycji z nowoczesnością. Już dziś (7 listopada) pierwsza premiera -„Szewców” Witkiewicza w reżyserii Macieja Prusa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nienasycenie" w Studio

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2009 12:27
W warszawskim Teatrze Studio trwają ostatnie próby przed polską prapremierą „Ninasycenia” Stanisława Ignacego Witkiewicza. Spektakl reżyseruje Tomasz Hynek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

WYGRAJ BILET na "Nienasycenie"

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2009 07:58
29 października, na Dużej Scenie Teatru Studio, odbyła się polska prapremiera „Ninasycenia” według powieści Witkacego. Spektakl wyreżyserował Tomasz Hynek. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia.
rozwiń zwiń