X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

MBK z Łodzi - 1 marca 2009

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2009 14:00
MBK w Łodzi, ziemi obiecanej... MBK w Łodzi, ziemi obiecanej... MBK w Łodzi, ziemi obiecanej...
Audio

...bo...

w czwartek - 26 lutego rozpoczął się TAM 15 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUK PRZYJEMNYCH I NIEPRZYJEMNYCH - pod naszym patronatem.

- MBK więc nadawany - po pierwszych dniach Festiwalu i po pokazie 2 spektakli, i to powszechnie uznanych za ważne znaki na teatralnej mapie: "SPRAWA DANTONA" w reżyserii JANA KLATY ( z Teatru Polskiego we Wrocławiu ) oraz "ANIOŁY w AMERYCE" wyreżyserowane przez Krzysztofa Warlikowskiego ( w TR-W-wa ). Hasło tegorocznego Festiwalu: ESTETYKA WSPÓŁCZESNEGO TEATRU.

- W słynnym Klubie-Pubie PIOTRKOWSKA 97 mam nadzieję gościć dyrektor Teatru Powszechnego w Łodzi i zarazem dyrektor Festiwalu - panią EWĘ PILAWSKĄ oraz aktorów Krzysztofa Warlikowskiego: JACKA PONIEDZIAŁKA i MACIEJA STUHRA. - Przez telefon tylko będę mogła porozmawiać z Janem Klatą, gdyż ten opuścił już Łódź.

- PIERWSZE W HISTORII WYDANIE MBK Z ŁODZI!

- Ale... jak zazwyczaj - nie ograniczamy się do jednego tematu. Tym razem - niespodzianka - "nasz GŁOS" - ANIA JOPEK - także tylko przez telefon, za to z okazji jej występu w Teatrze Wielkim w Łodzi w przyszłą niedzielę. -Zapowiada się Wydarzenie! - Przypomnę: jesteśmy także patronami Jo&Co.

 

- Fotki. Nasi goście w różnych sytuacjach i miejscach: w studiach Pr III przy Myśliwieckiej 3/5/7 i w Szparce.

- Filmik. Teledysk ...został nakręcony do "Ziemi Obiecanej" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Andrzej Seweryn, Wojciech Pszoniak oraz Daniel Olbrychski śpiewają piosenkę z muzyką Zygmunta Koniecznego do słów Jonasza Kofty!!

- TNBS - czyli pełna wdzięku :) rozmowa z panem profesorem JERZYM LIMONEM - dyrektorem GTS - Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego - z okazji pierwszych urodzin tej instytucji kultury:

-  Zapraszamy.

- Baszka Marcinik i Wojtek Dorosz - wydawca.

Fotorelacja pana Andrzeja Jakubasa z łódzkiej audycji:

Czytaj także

Anioły w Ameryce

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2007 10:35
Warlikowski zręcznie teatralizując "Anioły w Ameryce", nie tworzy ważnego spektaklu, ale rzetelną adaptację ważnego dramatu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

w mbk 31 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2007 22:00
Co słychać w TR Warszawa?
rozwiń zwiń

Czytaj także

w mbk 17 maja 2009

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2009 14:00
29 WARSZAWSKIE SPOTKANIA TEATRALNE przekroczyły półmetek. - Pozostał jeszcze tydzień z tego prawie trzy-tygodniowego Festiwalu, tydzień, za to JAKŻE ATRAKCYJNY!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2009 14:00
- Po długiej serii wydań RBK krakowskich - czas na ... krótką serię wydań RBK nadmorskich.- W GDAŃSKU do dzisiaj trwa ALL ABOUT FREEDOM FESTIVAL.
rozwiń zwiń