X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 16 sierpnia 2009

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2009 14:00
Wiele lat czekałam na możliwość poprowadzenia audycji w Stoczni Gdańskiej. - Od lat też bywałam w niej w sierpniu, realizując nagrania w Hali Suwnicowej, Hali BHP, Instytucie...
Audio

Wiele lat czekałam na możliwość poprowadzenia audycji w Stoczni Gdańskiej. - Od lat też bywałam w niej w sierpniu, realizując nagrania w Hali Suwnicowej, Hali BHP, Instytucie Sztuki Wyspa, siedzibie ECS, nad kanałem stoczniowym. Śledziłam zdarzenia kulturalne, które tam miały miejsce. - I - po raz pierwszy w tym roku spróbuję zrealizować swoje marzenie, by w Stoczni spotkać się z gośćmi MBK w wersji "na żywo".

 

- To nie musi być dźwiękowo atrakcyjne. - W niedzielę o czternastej stocznia jest zazwyczaj wyciszona, ale też, gdzie mielibyśmy rozmawiać w kolejną rocznicę początku historycznego strajku i w dzień po otwarciu nowego gdańskiego Festiwalu - SOLIDARITY of ARTS? - Na Festiwal ten zaprosił nas WŁADYSŁAW ZAWISTOWSKI - dyrektor Departamentu Kultury w Urzędzie Marszałkowskim.

 

- Festiwal będzie trwał długo, bo do 20 września. - Składające się nań wydarzenia będą bardzo różnorodne, zagarną niemal wszystkie dziedziny sztuki. - W części swej będą to wydarzenia współorganizowane z innym, starszym Festiwalem - Festiwalem Solidarności. - To, co napisałam jest zapewne zbyt ogólne i zbyt skomplikowane jednocześnie, nasza rozmowa w MBK może mieć walor "wyjaśniający". - Lista gości ukonstytuuje się zapewne dopiero podczas mojego pobytu w Gdańsku, ale spodziewamy się pani ANNY CZEKANOWICZ - dyrektor Biura Kultury w Gdańsku, KRZYSZTOFA MATERNY - producenta oraz JERZEGO BOROWCZAKA - uczestnika strajku w 1980 roku i sygnatariusza porozumień sierpniowych a obecnie pracownika ECS.

- SOLIDARITY of ARTS - w MBK - spotkanie pierwsze - z historycznej części Stoczni Gdańskiej. Więcej o festiwalu na stronie www.solidarityofarts.pl

- Wydanie rozpoczniemy wszak krótką rozmową z PAWŁEM HUELLE jednym z gości spotkania w Sejnach i Krasnogrudzie w piątą rocznicę śmierci Czesława Miłosza ( 14 sierpnia ).

- Wydanie zamkniemy krótką rozmową z JERZYM SATANOWSKIM, który odpowiada za drugą część 16 SOPOCKIEGO LATA TEATRALNEGO ( patronujemy tradycyjnie od lat SLT ).

- Mam tremę, ale zapraszam.

- Baszka Marcinik. - Wojtek Dorosz "trzyma rękę na pulsie".

- ZA POMOC W REALIZACJI AUDYCJI DZIĘKUJĘ MIASTU GDAŃSK i URZĘDOWI MARSZAŁKOWSKIEMU, a także RADIU GDAŃSK - panom Piotrowi Jagielskiemu i Andrzejowi Dubasowi.

Czytaj także

Teatr jest wszystkim

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2010 20:09
W czasach kryzysu następuje mobilizacja niezwykłych postaci w życiu teatralnym. Podejmują się one bardzo trudnych zadań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kulturalna Europa" o Grecji i Rosji

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2010 23:00
W audycji "Kulturalna Europa" o książce "Greckie pomidory" i seminarium poświęconym Michaiłowi Czechowowi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka Pod Księżycem

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2009 00:00
- MICHAEL NYMAN z MOTION TRIO - w FILHARMONII BAŁTYCKIEJ! - W zasadzie - nic dodać, nic ująć. - Kolejny występ w Polsce "patrona" muzycznego MBK stanowi wystarczający powód, by ...
rozwiń zwiń