X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2009 14:00
Ten jest 45. już i dzisiaj kończy się. STUDENCKI FESTIWAL PIOSENKI. W Krakowie. - Tak, trwa krakowska seria RBK. - Przed tygodniem - po uroczystości wręczenia Nagrody ...
Audio

Ten jest 45. już i dzisiaj kończy się. STUDENCKI FESTIWAL PIOSENKI. W Krakowie. - Tak, trwa krakowska seria RBK. - Przed tygodniem - po uroczystości wręczenia Nagrody Kościelskich Tadeuszowi Dąbrowskiemu. - Za tydzień - z Festiwalu im. Czesława Miłosza. - Przed nami jeszcze Targi Książki, że nie wspomnę premier teatralnych.

- Wydanie zaczynamy przygotowaniem się do Festiwalu im. Cz. Miłosza. - W roli naszego przewodnika - inicjator wydarzenia - JERZY ILLG.

- Obok - fotka, z której spogląda na nas kompozytor - JANUSZ GRZYWACZ, zrobiona przed rokiem (przez W.Dorosza) na Studenckim Festiwalu w Cafe Trema, skąd transmitowaliśmy MBK. - W tym roku - podobnie, bo Cafe Trema - to nasze ulubione miejsce pracy w Kr., a mieści się w podziemiach Teatru Słowackiego, w którym odbywają się Gale Festiwalu. - Znany krakowski kompozytor, jazzman jest natomiast naszym po Festiwalu przewodnikiem, będąc zarazem reżyserem koncertów festiwalowych oraz jurorem.

- Kto jeszcze do nas wpadnie, tego na etapie pisania tej notki, nie jestem w stanie przewidzieć.

Z ostatniej chwili: nagrodę dziennikarzy oraz pierwszą nagrodę 45. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie zdobył Łukasz Jemioła. Laureat ma 24 lata, pochodzi z Limanowej i jest studentem. 

- Wydanie zamkniemy, próbując połączyć się z ... Tomskiem, gdzie min. występował Teatr im Modrzejewskiej z Legnicy, jeden z nielicznych polskich teatrów, który przemierzał Syberię. - W każdym razie jesteśmy umówieni z dyrektorem JACKIEM GŁOMBEM.

- Nie może też dziś zabraknąć stałego skądinąd elementu audycji - muzyki Michaela Nymana, który DZIŚ...WYSTĄPI...WRAZ...Z...MOTION TRIO...W...STUDIU IM. A.OSIECKIEJ!!!

- Zapraszam.

Baszka Marcinik.

 


Czytaj także

43. Studencki Festiwal Piosenki

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2007 14:14
W dniach 15 – 21 października Kraków, tak jak przez ostatnie 42 lata, stanie się stolicą piosenki artystycznej. Kolejny, 43. Studencki Festiwal Piosenki zagości przez jeden październikowy tydzień na ulicach tego miasta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gitarą i piórem

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2007 23:00
Trochę Krakowa, trochę Łodzi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Za kulisami "Piwnicy pod Baranami"

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2007 02:00
Gościem audycji będzie Wacław Krupiński - krakowski dziennikarz, autor książki "Głowy Piwniczne", która ukazała się we wrześniu 2007r.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Renata Przemyk

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2009 14:00
Dzisiaj w Prywatnej Kolekcji Renata Przemyk.
rozwiń zwiń