X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2009 14:00
- Trzynasty grudnia - to nie brzmi najlepiej ( nawet, jeżeli nie jesteśmy przesądni ).- Zaprosimy więc Państwa na wyprawę, która nie powinna nasuwać złych skojarzeń...
Audio

bo zaprosimy Państwa na wyprawę do Tarnowa. Przygotowywaliśmy się do niej dwa tygodnie ( by nie napisać: całe życie, bo ja TAM byłam po raz pierwszy ). - Pojechaliśmy do Tarnowa 4 grudnia i byliśmy tam do 6 grudnia. - Krótko, ale intensywnie. - I tak, przed Państwem - Muzeum Archidiecezjalne, Miejska Galeria, Mościckie Centrum Kultury oraz ... Tatrzańska.

- W Tarnowie do 18 grudnia trwa ARTFEST, połączony z realizacją cyklu OSOBOWOŚCI. - W finale - otwarcie wystawy Leona Tarasewicza, ale  i wystawy wcześniej otwarte można jeszcze do stycznia oglądać. - Za nami jedynie: spotkania z: Januszem Głowackim i Oleną Leonenko raz z MAGDĄ DYGAT i ANDRZEJEM DUDZIŃSKIM, a także koncert Nigela Kennedy'ego z Kroke. - To, co - za nami zaznaczamy w naszym raporcie; to, co nadal aktualne - omawiamy szerzej. - W Tarnowie podejmowani byliśmy przez panią AGNIESZKĘ KAWĘ - dyrektor MCK, pana BOGDANA WOJTOWICZA - dyrektora MGS oraz przez pana JANA KUDELSKIEGO - właściciela Tatrzańskiej, którą okupowaliśmy przez większą część czasu.

- Fotki robił nam człowiek świadomy teatru oraz Trójki - Paweł Topolski. - Bardzo dziękujemy. Poniżej - efekt jego działań.

- Wracając do 13 grudnia - o fotografiach Chrisa Niedenthala, które od dziś - w warszawskim fotoplastikonie, opowie on sam.

- 12/13 grudnia w Teatrze Dramatycznym odbywał się Alternatywny Kongres Kultury. - Tak naprawdę właśnie się zakończył. Ten temat podejmiemy, podsumowując już 2009 w najbliższym wydaniu TPK - 17/18 grudnia.

- Zapraszam.

Baszka Marcinik

Czytaj także

Głowacki w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2010 07:01
W niedzielę Program 1 zaprasza na „Czwartą siostrę” Janusza Głowackiego w reżyserii Henryka Rozena. Słuchowisko zostanie nadane w systemie dźwięku przestrzennego Dolby Pro Logic II.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szalone życie Jesienina

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2009 07:00
Autorski spektakl Oleny Leonenko i Janusza Głowackiego, zainspirowany życiem i twórczością rosyjskiego poety Siergieja Aleksandrowicza Jesienina, można oglądać w Teatrze Ateneum.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zrozumieć Rosję

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2009 08:04
W Nowy Rok Teatr Polskiego Radia zaprasza na niezwykły spektak "Jesienin". Tuż po 22 Olena Leonenko będzie opowiadać o niezwykłym człowieku, poecie, kochanku Jesienine. Niewarygodna historia życia wybitnego poety, który popełnił samobójstwo w wieku 30 lat pozwala lepiej zrozumieć Rosję.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2010 14:00
Dwie pary zapowiadałam: OLENA LEONENKO i JANUSZ GŁOWACKI oraz IZADORA WEISS i MAREK WEISS. - I - będą dwie pary, ale pierwsza - w towarzystwie: reżysera dźwięku - ANDRZEJA BRZOSKI oraz reżysera teatralnego - profesora ŻUKA OPALSKIEGO. - W finale wydania pojawi się jeszcze ksiądz poeta - JAN SOCHOŃ
rozwiń zwiń