X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2010 14:00
Witamy na półmetku X FESTIWALU TEATRU POLSKIEGO RADIA i TELEWIZJI POLSKIEJ - DWA TEATRY w Sopocie.
Audio

 

Witamy na półmetku X FESTIWALU TEATRU POLSKIEGO RADIA i TELEWIZJI POLSKIEJ - DWA TEATRY w Sopocie. Festiwal rozpoczął się wczoraj, zakończy się jutro Galą Wręczenia Nagród. Tylko trzy dni, a ile zdarzeń i ... radości ( mimo bardzo trudnego półrocza ). Dziś w Magazynie Bardzo Kulturalnym spotykamy się w gronie jurorów (mamy nadzieję) obu teatrów.

Sekcję radiową - to już wiem, pisząc - będzie reprezentował WOJCIECH FUŁEK - juror, współorganizator festiwalu, człowiek, który był przy jego narodzinach w 2001 roku, kiedy to Sopot obchodził 100 - lecie uzyskania praw miejskich. - Nie mamy pewności, czy wyjedziemy z Sopotu z nagrodą, bo też zakwalifikowano do finału (konkursowych przesłuchań w Sopocie) tylko jedno prezentowane u nas słuchowisko - "Strokne Ann" (półfinalistę konkursu Nowe Słuchowiska w Programu III).

Jego fragmentem otwieramy to wydanie, o którym poza tym niewiele mogę napisać przed rozpoczęciem Festiwalu. Mam nadzieję, nadajemy z  nowo otwartego tarasu Teatru Atelier (jak zapowiadam "na antenie"), a samo miejsce i 10 - letnia historia Festiwalu są atrakcyjne.

W części informacyjnej zapewne pojawi się zapowiedź tego, co jeszcze przed nami. W części relacjonującej - przynajmniej - parę zdań wygłoszonych na Gali Otwarcia przez laureata Nagrody Wielkiej Festiwalu -JANUSZA GAJOSA.

Chcemy nad wszystko świętować i taki charakter powinien mieć ten sopocki Magazyn Bardzo Kulturalny - radosny i "zaklinający" nasz czas: NIECH STANIE SIĘ BARDZIEJ PRZYCHYLNY również dla nas - ludzi teatru, radia i telewizji!!!

Zapraszam

Baszka Marcinik

Zobacz więcej na temat: Dwa Teatry Janusz Gajos Sopot

Czytaj także

RDK 2/6

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2007 13:00
Na festiwalu Dwa Teatry i na Krakowskim Festiwalu Filmowym
rozwiń zwiń

Czytaj także

Laureaci IX Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2009"

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2009 13:10
Werdykt jury IX Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2009" okazał się bardzo miły dla Trójki. Dwa zgłoszone przez nasz program słuchowiska otrzymały po kilka nagród, a dodatkowo Trójka została uhonorowana Nagrodę zespołową dla producenta słuchowisk.
rozwiń zwiń