X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2009 14:00
- JEDZIEMY DO ... TARNOWA! - Pionierska wyprawa RBK do Tarnowa na ARTFEST. - Festiwal już trwa. - W ten weekend gościem specjalnym jest JANUSZ GŁOWACKI.
Audio

Jego gośćmi są: MAGDA ... DYGAT i ANDRZEJ DUDZIŃSKI (bywalcy) oraz m.in.: Olena Leonenko, Małgorzata Braunek, Nigel Kennedy.

- To wydanie RBK stanowi zarazem naturalną kontynuację poprzedniego, w którym Janusz Głowacki pojawił się wraz z Oleną Leonenko tuż po premierze w Teatrze Ateneum w Warszawie spektaklu pt. "Jesienin". - Autor "Antygony w Nowym Jorku" jest więc gościem specjalnym nie tylko Festiwalu, ale także RBK.

- Z grona jego festiwalowych gości zaprosiliśmy Magdę i Andrzeja Dudzińskich. Zaproponujemy Państwu uczestnictwo w spotkaniu przyjaciół w miłej atmosferze artystycznej restauracji. - Nowy Jork, Moskwa, sztuki Janusza Głowackiego, fotografie Andrzeja Dudzińskiego, to, co zabawne i to, co tragiczne - to i nie tylko to stanowi temat rozmów moich gości, także przed mikrofonem.

- Za zaproszenie na ARTFEST dziękujemy BOGUSŁAWOWI WÓJTOWICZOWI.

- Co dzieje się równolegle?

- We Wrocławiu - odbywają się PROMOCJE DOBRYCH KSIĄŻEK ( do tematu powrócimy ).

- CO - w perspektywie?

- Całe Trójmiasto obejmie ANIMATION NOW! FESTIVAL czyli 1 Festiwal Aktualnej Animacji (od 9 do 13 grudnia  - jakżeż nie zajrzeć do Trójmiasta?)

- W Teatrze Narodowym w Warszawie - premiera "Balladyny" (11 grudnia ... kto pamięta "Balladynę" Adama Hanuszkiewicza?)

... i - generalnie - obfity w zdarzenia kulturalne koniec roku 2009!

- Do usłyszenia - Baszka Marcinik

I jeszcze zaległa fotorelacja z finisażu po poprzednim wydaniu: Olena Leonenko (ta – ładna), prof. Żuk Opalski (ten z podejrzaną szklanką), Janusz Głowacki (ten – najbardziej fotogeniczny); reszta – to B.M. (w pozycji, w jakiej nagrywała audycje, bo zabrakło dla niej miejsca – wyżej). Fotki wykonał za pomocą swojego i-phone’a – Szymon Kaczmarek.

Czytaj także

Chopinowskie lato

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2009 06:50
W Tarnowie ruszyła druga edycja Festiwalu muzyki kameralnej "Muzyka Lata - Fortepian Chopina".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szalone życie Jesienina

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2009 07:00
Autorski spektakl Oleny Leonenko i Janusza Głowackiego, zainspirowany życiem i twórczością rosyjskiego poety Siergieja Aleksandrowicza Jesienina, można oglądać w Teatrze Ateneum.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn Bardzo Kulturalny

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2009 14:00
- Trzynasty grudnia - to nie brzmi najlepiej ( nawet, jeżeli nie jesteśmy przesądni ).- Zaprosimy więc Państwa na wyprawę, która nie powinna nasuwać złych skojarzeń...
rozwiń zwiń