X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 30 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2007 22:00
KRAKOWSKI SALON POEZJI pani ANI DYMNEJ zgromadził w ubiegłą niedzielę min. następujących artystów: JERZY STUHR, JAN KANTY PAWLUŚKIEWICZ oraz GRZEGORZ TURNAU.
Audio

W jakiej sprawie? - Zapraszam do wysłuchania "ekscentrycznej" relacji z KSP.

 "Ekscentryczny" także spektakl mogliśmy byli obejrzeć we czwartek w Teatrze Małym w Warszawie. - Jego wyjątkowość polega min. na tym, ze pokazano go zaledwie kilka razy i niewielkie ma sznse na dłuższy żywot. - Dlaczego? - Proszę posłuchać dzisiaj. Tuż po - rozmawiałam z dyrektorem Teatru Rozrywki w Chorzowie - panem DARIUSZEM MIŁKOWSKIM, z autorką kostiumów i współautorką idei - ZOFIĄ de Ines oraz z muzykiem awanagrdowym - DOMINIKIEM STRYCHARSKIM. "Na Krawędzi"- to tytuł tego "zjawiskowego" spektaklu. Kostiumy - taniec - muzyka. Przyznam - ucieleśnienie moich marzeń:)

Zapraszam.

Baszka Marcinik.

...a w finale wydania - 12 fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia Wieczerza". Dziś zaczyna się akcja właściwa. Czas akcji - jeden dzień w niedalekiej przyszłości. Miejsce - miasto nad "zimnym morzem" / bardzo podobne do Gdańska /, choć bohater wyruszy do niego z Pohańczy. Akcję zasadniczą powierzyliśmy ZBIGNIEWOWI ZAMACHOWSKIEMU.

Czytaj także

Mieszkańcy kamienicy w teatrze

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2009 14:24
Czarna Mańka, pani Maria, Marysia i paniopan Marian to główni bohaterowie głośnej ostatnio książki Sylwii Chutnik „Kieszonkowy atlas kobiet”. Po tę pozycję sięgnął również Waldemar Śmigasiewicz, reżyser związany dziś z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Zespół aktorów pod jego kierownictwem w piątek, 6 marca, dał premierowe przedstawienie opowiadające historie bohaterów stworzonych przez warszawską pisarkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy Teatr Ochoty przestanie istnieć?

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2008 13:36
Teatr Ochoty w pierwszych miesiącach 2009 r. ma zostać zlikwidowany.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tym na estradzie

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2009 11:14
Dlaczego dżdżownice wychodzą na asfalt? lub Ile można zjeść na czczo jajek na twardo? Między innymi takie pytania padają w ostatnim spektaklu autorstwa Stanisława Tyma, którego premiera, w miniony weekend,odbyła się w Teatrze Polonia. Jak to zawsze bywa w scenariuszach autora "Rysia" ironia i humor stanowią jedynie przykrywkę dla poważnego komentarza dotyczącego naszej codzienności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Nejman nowym dyrektorem Teatru Kwadrat

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2010 11:24
Aktor zastąpił na tym stanowisku Edmunda Karwańskiego.
rozwiń zwiń