X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 29 stycznia 2007

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2007 22:00
MBK na BASENIE - dawnym - dziś - w siedzibie Teatru MONTOWNIA, bo jest Teatr Montownia, ale jest też Centrum Artystyczne Montownia.
Audio

Najświeższa premiera T.M. odbyła się już kilka tygodni temu, ale spotkaliśmy się niedawno w ramach nowego cyklu MBK - "after party". "Wojna na trzecim piętrze" Kohouta jest "bardzo montownianym" spektaklem, a, co to oznacza, proszę posłuchać: / gościnnie / IZY DĄBROWSKIEJ, RAFAŁA RUDKOWSKIEGO oraz MACIEJA WIERZBICKIEGO. W C.A.M. natomiast można oglądać "Bombę" / dawniej w M25 / oraz niebawem nowy spektakl - "Arabska noc".

W kolejnej zaś korespondencji z przed - PPA - usłyszymy dyrektora Teatru Capitol oraz Przeglądu - KONRADA IMIELĘ. O przyjeździe do Wrocławia The Stranglers już Państwo wiedzą?

Zapraszam.

Baszka Marcinik.

...a w finale wydania - 11 fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia Wieczerza" / patrz najświeższy nr Tygodnika Powszechnego" /. Narrator i bohater - malarz - Mateusz są w Spatifie... taki tam klimat panował kilkanaście lat temu i takie tam dyskusje prowadzili artyści...

Zobacz więcej na temat: TEATR Wrocław

Czytaj także

Wojna na trzecim piętrze

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2007 11:06
Tekst Pawła Kohouta przeniesiony na scenę warszawskiego teatru Montownia, choć napisany trzydziesci lat temu, wciąż urzeka swą aktualnością.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kubuś i jego pan w kadrze

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2010 11:02
27 marca na deskach Och-Teatru zobaczymy premierę "Kubusia Fatalisty i jego pana".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aneta Todorczuk-Perchuć

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2009 14:00
Dzisiaj Aneta Todorczuk-Perchuć, aktorka filmowa i teatralno-musicalowa, wokalistka.
rozwiń zwiń