X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 8 lutego 2007

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2007 22:00
GDYNIA - SOPOT - GDAŃSK - w tym tygodniu w MBK. Dzisiaj - Gdańsk - CENTRUM SZTUKI ŁAŹNIA w Dolnym Mieście.
Audio

GDYNIA - SOPOT - GDAŃSK - w tym tygodniu w MBK. Dzisiaj - Gdańsk - CENTRUM SZTUKI ŁAŹNIA w Dolnym Mieście. ANNA MERONK z CSW Łaźnia opowie o "Krainie Kreatywności". - A co to jest? - Proszę posłuchać. W drugiej części tego wydania MBK wrócę - na krótko - do Warszawy, by spotkać się z panem MARIANEM KAMECKIM z TEATRU NOWEGO PRAGA w Fabryce Trzciny i z reżyserem zbliżającej się premiery - MICHAŁEM SIEGOCZYŃSKIM. Tytuł spektaklu - "Elling". - A co on oznacza? - Proszę posłuchać.

... na krótko do Warszawy, bo - przed nami wyprawa do Zakopanego, a przede mną - dodatkowo - do Krakowa. Mam nadzieję przywieźć z tej wyprawy zimowej wieści z Teatru Witkacego, z Teatru Słowackiego oraz - może - ze Starego Teatru.

 

Zparaszam.

Baszka Marcinik.

 

...a w finale wydania - 18 fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia Wieczerza". Dziś do akcji wkracza nowa postać: Jan Wybrański.

Dziś także powieść ukazuje się.

Za tydzień natomiast u nas - uroczysta premiera książki Pawła Huelle - w Klubie Trójki, w Studiu im. A. Osieckiej.

Czytaj także

Mieszkańcy kamienicy w teatrze

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2009 14:24
Czarna Mańka, pani Maria, Marysia i paniopan Marian to główni bohaterowie głośnej ostatnio książki Sylwii Chutnik „Kieszonkowy atlas kobiet”. Po tę pozycję sięgnął również Waldemar Śmigasiewicz, reżyser związany dziś z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Zespół aktorów pod jego kierownictwem w piątek, 6 marca, dał premierowe przedstawienie opowiadające historie bohaterów stworzonych przez warszawską pisarkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tym na estradzie

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2009 11:14
Dlaczego dżdżownice wychodzą na asfalt? lub Ile można zjeść na czczo jajek na twardo? Między innymi takie pytania padają w ostatnim spektaklu autorstwa Stanisława Tyma, którego premiera, w miniony weekend,odbyła się w Teatrze Polonia. Jak to zawsze bywa w scenariuszach autora "Rysia" ironia i humor stanowią jedynie przykrywkę dla poważnego komentarza dotyczącego naszej codzienności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dwa Teatry" zaskoczyły frekwencją

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2010 15:40
Dziś wieczorem poznamy laureatów X Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Telewizji Polskiej "Dwa Teatry". Z roku na rok festiwal przyciąga coraz większą publiczność.
rozwiń zwiń