X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 7 maja 2007

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2007 22:00
Festiwale teatralne, o nich w tych dniach moglibyśmy - bez ograniczeń.
Audio

Tymczasem - nasze - trójkowe -  życie toczy się własnym rytmem i w zgodzie z nim, dziś w MBK spojrzymy wręcz wstecz i zastanowimy się nad fenomenem obecności polskiego teatru, precyzyjnie: polskich reżyserów, jeszcze bardziej precyzyjnie: Krzysztofa Warlikowskiego we Francji. W roli przewodnika wystąpi PIOTR GRUSZCZYŃSKI - bywalec - felietonista - kierownik dramaturgiczny TR Warszawa. Widział on najnowszą premierę w Opera Bastille w Paryżu i był świadkiem przyjęcia spektaklu, a wyreżyserował go Krzysztof Warlikowski.

... a bien temps...

Baszka Marcinik.

Czytaj także

Nowy Teatr Nowy

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2008 12:35
W inauguracyjnym repertuarze Nowego Teatru przewidziano m.in. pokaz spektaklu Alvisa Hermanisa z Rygi, ośmiogodzinne widowisko w reżyserii Krystiana Lupy „Factory 2” oraz liczne koncerty i odczyty. Najważniejszym wydarzniem tego sezonu będzie premiera sztuki Krzysztofa Warlikowskiego „(A)pollonia”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anioły w Ameryce

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2007 10:35
Warlikowski zręcznie teatralizując "Anioły w Ameryce", nie tworzy ważnego spektaklu, ale rzetelną adaptację ważnego dramatu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Feliksy Warszawskie

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2009 08:37
Dziś zostaną wręczone Feliksy Warszawskie- najbardziej prestiżowe nagrody teatralne stolicy
rozwiń zwiń

Czytaj także

w Klubie Trójki 27 marca 2008

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2008 21:00
47. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU. - "Prawdą jest, że igranie z ogniem to wielkie ryzyko, ale także wielka szansa. Można się sparzyć, ale można doznać oświecenia i olśnienia".
rozwiń zwiń