X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

w mbk 14 lutego 2007

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2007 22:00
Zakopane - Warszawa - dziś Kraków. Jutro Gdańsk. Taką trasę przemierza w tym tygodniu MBK.
Audio

Zakopane - Warszawa - dziś  Kraków. Jutro  Gdańsk. Taką trasę przemierza w tym tygodniu MBK. A zatem - Kraków. W niedzielę byłam w Krakowskim Salonie Poezji. Panie: Olga Bończyk i Anna Cieślak oraz panowie: Jan Frycz i Piotr Adamczyk czytali poezję miłosną. Nawet, jeśli dziś - zbyt romatycznie wokół, myślę, z przyjemnością "zajrzą" Państwo wraz ze mną Pod Chochoły, gdzie po czytaniu w Salonie spotkałam się z paniami: ANNĄ BURZYŃSKĄ - kierownikiem literackim Teatru im. Słowackiego oraz z ANNĄ DYMNĄ - gospodynią Salonu, owszem, ale też - aktorką Starego Teatru. Spróbujemy przywołać atmosferę "miłosnego" Salonu. Panie opowiedzą wszak - pierwsza o najbliższych premierach w T.Słowackiego, druga - napomknie o premierze w Starym / gra w niej! - u ... Jana Klaty /.

Zapraszam, w dniu Św. Walentego.

Baszka Marcinik.

... a w finale wydania - 21 fragment powieści PAWŁA HUELLE, pt. "Ostatnia Wieczerza". Jan Wybrański wciąż jedzie i wspomina.

Czytaj także

Mieszkańcy kamienicy w teatrze

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2009 14:24
Czarna Mańka, pani Maria, Marysia i paniopan Marian to główni bohaterowie głośnej ostatnio książki Sylwii Chutnik „Kieszonkowy atlas kobiet”. Po tę pozycję sięgnął również Waldemar Śmigasiewicz, reżyser związany dziś z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Zespół aktorów pod jego kierownictwem w piątek, 6 marca, dał premierowe przedstawienie opowiadające historie bohaterów stworzonych przez warszawską pisarkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr myślący wielkimi tekstami

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2010 07:00
Teatr Polski w Warszawie będzie "teatrem myślącym wielkimi tekstami", o poważnym repertuarze, a zarazem "pełnym energii i tolerancji", otwartym na inicjatywy aktorów - zapowiedział Andrzej Seweryn, który od września obejmie funkcję dyrektora tej placówki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Nejman nowym dyrektorem Teatru Kwadrat

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2010 11:24
Aktor zastąpił na tym stanowisku Edmunda Karwańskiego.
rozwiń zwiń