X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

MBK z Blog Forum

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2010 14:00
Tu – jesteśmy po raz pierwszy, bo też jest to "pierwsza ogólnopolska, interdyscyplinarna konferencja blogerów – Blog Forum Gdańsk".
Audio

Tą dyscypliną MBK nie zajmował się jeszcze. Pozostając w roli obserwatorów, tę wyprawę do Gdańska, traktujemy jak poznawczą przygodę. Co „trapi” blogerów, jakim posługują się językiem i – kim oni są? Przygoda - przygodą, ale zdajemy sobie sprawę, że Państwo mają swoje blogi i czują się, tworząc je, „jak ryba w wodzie” (przypadek sprawił, ze książka, którą przygotowuję właśnie w wersji dźwiękowej, nosi taki tytuł).

/

Gośćmi MBK będą uczestnicy konferencji. Współgospodarzami wydania – Biuro Gdańsk i Metropolia Europejska Stolica Kultury 2016 kandydat.

Konferencja odbywa się (11 i 12 grudnia) na terenie Stoczni Gdańskiej – w Instytucie Sztuki Wyspa. Stamtąd też będziemy transmitowali to wydanie MBK.

Zaczniemy – tradycyjnie – innym tematem – finał obchodów 85-lecia Polskiego Radia w radiowym teatrze. Dyrektor JANUSZ KUKUŁA przypomni laureatów Nagrody Wielki Splendor (uroczystość odbyła się w studiu Teatru Polskiego Radia 6 grudnia).

Nie uda nam się natomiast nawiązać do festiwalu teatralnego Boska Komedia w Krakowie, a nagrody tego festiwalu zostały również właśnie ogłoszone. Werdykt międzynarodowego (!) jury jest dla nas istotny, ponieważ najlepszym reżyserem został … Talent Trójki (w dziedzinie teatru) – KRZYSZTOF GARBACZEWSKI. Wraz z Anną Marią Karczmarską otrzymał też nagrodę za scenografię do „Odyseji”.

Tematu nie porzucamy, lecz przenosimy go do Klubu Trójki, podsumowującego rok (28 grudnia). Nie bez znaczenia też jest dla nas fakt, że Grand Prix Festiwalu otrzymali laureaci Festiwalu R@port w Gdyni, którym poświęciliśmy większą część MBK przed dwoma tygodniami. To para twórców: Monika Strzępka – Paweł Demirski.

Program zrealizuje w Instytucie Sztuki Wyspa – Radio Gdańsk (Arek Chomicki).