X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Finał Malta Festival Poznań 2013

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2013 22:05
Hitchcockowski początek i … finał Malty. Wielki wystrzał na początku, środek – emocjonujące, koniec – jakiego nikt się nie spodziewał.
Audio
  • Finał Malta Festival Poznań 2013 (Magazyn Bardzo Kulturalny/Trójka)
Plac Wolności
Plac WolnościFoto: mat. prom.

Michał Merczyński dyrektor MFP – w roli gościa specjalnego wydania. Słowem, podsumowaliśmy Maltę, w tym roku – po raz pierwszy – trwającą od 24 czerwca do 20 lipca. "Oh, Man, Oh, Machine" i Generator Malta. Plac Wolności i zaniedbane – nie tylko kulturalnie – dzielnice Poznania. Stara Rzeźnia, Stara Gazownia i Stary Browar – "nowy" Zamek. Od Tai Chi po Silent Disco.


Wydanie – tradycyjnie – rozpoczął "inny" temat czyli – tego lata - Andre Hubner Ochodlo,  zapowiadający kolejne punkty jubileuszowego – XX – Sopockiego Lata Teatralnego. Tym razem – jego głos, nagrany, po premierze jego nowego koncertu – "Silence / New Yiddysh songs", wspomagany przez głos jednego z kompozytorów (dziewięciu) nowych pieśni w repertuarze Andre Pawła Lucewicza.

Teatr
Teatr Atelier

 

 

Krzysztof-M.
Krzysztof-M. Bednarski Moby-Dick Jacht nad Wisłą

Z Sopotu – w drugiej części wydania – dyrektor PGS Zbigniew Buski – o nowej wystawie - "Moby Dick – Opera Aperta" - Krzysztof M. Bednarski.

 


A z Wrocławiem połączyliśmy się telefonicznie, po to, by Krzysztof Mieszkowski – dyrektor Teatru Polskiego oraz Piotr Rudzki – kierownik literacki T[pl zapowiedzieli pokazy "Kliniken / Miłość jest zimniejsza..." w reżyserii Łukasza Twarkowskiego na Festiwalu Nowe Horyzonty. Polski teatr – spektakularnie – po raz pierwszy na NH.

KLINIKEN
KLINIKEN / miłość jest zimniejsza...

Do wysłuchania audycji zapraszają – Baszka Marcinik oraz Wojciech Dorosz – wydawca.
WAKACJE BARDZO KULTURALNE TRWAJĄ.
Czytelników tej strony proszę o uwagi na jej temat. Dziękuję - B.M.