X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pani z przedszkola", czyli zabawa formą

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2014 14:40
- Bardzo się ucieszyłam, kiedy dostałam ten scenariusz - tak o pracy nad filmem "Pani z przedszkola" opowiada Karolina Gruszka.
Audio
  • "Pani z przedszkola", czyli zabawa formą (Trójkowo, filmowo)
- Bardzo się ucieszyłam, kiedy dostałam ten scenariusz - tak o pracy nad filmem Pani z przedszkola opowiada Karolina Gruszka.
- Bardzo się ucieszyłam, kiedy dostałam ten scenariusz - tak o pracy nad filmem "Pani z przedszkola" opowiada Karolina Gruszka.Foto: mat.promocyjne

Artystka gościła w audycji "Trójkowo, filmowo". - Pracuję teraz więcej za granicą, bo dostaję stamtąd więcej ciekawych propozycji. W związku z tym, gdy przychodzi polski tekst to ma on, w pewnym sensie, pierwszeństwo - opowiada aktorka.
- Podobają mi się historie, gdzie nie ma linearnej fabuły. Podoba mi się gra konwencją. Podoba mi się, kiedy można grać nie psychologicznie, ale bardziej wyraziście i bawić się formą. Cieszę się, że taka przygoda mi się zdarzyła - dodaje gość Ryszarda Jaźwińskiego.
"Pani z przedszkola" to obraz rodziny, w której wszystko zaczyna się zmieniać, kiedy pojawia się przedszkolanka syna, tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca - konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego małżonka (Agata Kulesza) - odkryją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli. Film wchodzi na ekrany w drugi dzień świąt.

***

Tytuł audycji: Trójkowo filmowo

Autor: Ryszard Jaźwiński

Goście: Karolina Gruszka (aktorka),  Bartosz Hajdecki (autor muzyki do filmu "Bogowie") i Marcin Pieńkowski (krytyk)

Data emisji: 21.12.2014
Godzina emisji: 14.05

(mp,ac)

Czytaj także

"Dzień świra" zwycięzcą plebiscytu "Kino Wolność"

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2014 15:00
- Rzadko zdarza się w polskim kinie taka komedia, która godziłaby krytyków i publiczność. "Dzień Świra" jest takim filmem - mówi krytyk filmowy Paweł Felis.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Triumf "Idy" i Agaty Kuleszy za oceanem

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2014 12:30
"Ida" Pawła Pawlikowskiego święci triumfy nie tylko w Europie, ale i na świecie. W poniedziałek krytycy z amerykańskiego Kansas nagrodzili polski obraz jako najlepszy film nieanglojęzyczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Macondo" - świetne zderzenia kina z Azji i Europy

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2014 20:00
Poruszający, nakręcony w Austrii dramat "Macondo" to jeden z najciekawszych debiutów reżyserskich 2014 roku. Film można już oglądać w polskich kinach.
rozwiń zwiń