X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sławomir Idziak o współpracy z Natalie Portman

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2015 18:00
Operator filmowy Sławomir Idziak za 10 dni leci do Hollywood, by robić zdjęcia do filmu Natalie Portman. Nam opowiada więcej o projekcie, zdradza jego tytuł i szczegóły dotyczące współpracy z gwiazdą.
Audio
  • Ryszard Jaźwiński rozmawia ze Sławomirem Idziakiem m.in. o jego współpracy z Natalie Portman (Trójkowo, filmowo)
Sławomir Idziak tłumaczy w Trójkowo, filmowo szczegóły swojej współpracy z Natalie Portman
Sławomir Idziak tłumaczy w "Trójkowo, filmowo" szczegóły swojej współpracy z Natalie PortmanFoto: Wikimedia Commons/CC/John Steven Fernandez

- Filmu się nie robi własnymi rękami, trzeba zbudować zespół. Znaleźć twórczego partnera jest trudniej niż żonę - uważa Idziak. Operator będzie autorem zdjęć do filmu, który wyreżyseruje i do którego scenariusz napisała Natalie Portman. Ryszardowi Jaźwińskiemu opowiada o tym, jak zaczęła się ich współpraca oraz jak wygląda w praktyce. Mówi też, jakimi polskimi filmami aktorka zachwycała się w dzieciństwie.

W audycji gościmy także Arkadiusza Jakubika, który zapowiada swoją "Prostą historię o morderstwie". Poza tym, w związku z trwającym do poniedziałku Przeglądem Filmów Włoskich "Cinema Italia Oggi", do studia Trójki przyszli Paolo Gesumunno z Włoskiego Instytutu Kultury w Warszawie oraz Adam Trzopek, szef kina Muranów. Czy po niedawnym kryzysie włoskiego kina stajemy się świadkami spektakularnego ożywienia?

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo

Autor: Ryszard Jaźwiński

Goście: Sławomir Idziak (operator filmowy), Arkadiusz Jakubik (aktor i reżyser), Paolo Gesumunno (Włoski Instytut Kultury w Warszawie) oraz Adam Trzopek (szef kina Muranów)

Data emisji: 29.03.2015

Godzina emisji: 14.05

fbi/mc

Czytaj także

Cinema Italia Oggi - święto kinomanów i wielbicieli Italii

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2015 15:27
Cinema Italia Oggi to organizowany po raz czwarty przegląd filmów z Półwyspu Apenińskiego. - To piękne i mądre kino - mówi Adam Trzopek, dyrektor warszawskiego Kina "Muranów", w którym obędą się pokazy filmowe.
rozwiń zwiń