X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Arkadiusz Jakubik: żarty się skończyły

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 14:06
- We wrześniu rozpoczynamy zdjęcia do filmu "Prosta historia o morderstwie". Jestem już po rozmowach, przede mną dokończenie castingu, dopięcie lokacji - mówi Arkadiusz Jakubik.
Audio
  • Arkadiusz Jakubik zdradza informacje na temat swojego kolejnego filmu (Trójkowo, filmowo/Trójka)
Arkadiusz Jakubik występował również w Operetce Warszawskiej i Teatrze Rampa w Warszawie (zdjęcie ilustracyjne)
Arkadiusz Jakubik występował również w Operetce Warszawskiej i Teatrze Rampa w Warszawie (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Wojciech Kusiński/PR

- Chociaż mój debiut reżyserski nosił tytuł "Prosta historia o miłości", najnowszy film nie będzie miał z nim nic wspólnego - mówi artysta komentując podobieństwo obu tytułów. - To rzecz zaangażowana społecznie, rzecz o przemocy domowej - opisuje Jakubik i dodaje, że film opowiada "historię syna napiętnowanego przemocą domową, który zamienia się w ojca-bandytę". Arkadiusz Jakubik zaznacza, że "tym razem żartów nie będzie".

"Trójkowo, filmowo" - posłuchaj całej audycji>>>

W rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim aktor, reżyser i muzyk mówi również o koncertowaniu z zespołem Dr Misio, o współpracy z Tymonem Tymańskim i o nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo

Autor: Ryszard Jaźwiński

Gość: Arkadiusz Jakubik (aktor, reżyser, muzyk)

Data emisji: 29.03.2015

Godzina emisji: 14.50

mk/ei

Czytaj także

Arkadiusz Jakubik: po tym filmie w Polsce spadnie sprzedaż alkoholu

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2013 17:26
- Moja postać to uzależniony kierowca tira, który alkohol wlewa sobie nawet do gumowców. Historia jego i innych bohaterów udowadnia smutna prawdę o alkoholu - mówił w Trójce aktor o filmie "Pod mocnym aniołem”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakubik: trzeba było niepełnosprawnego bohatera, żeby zrobić optymistyczny film

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2014 13:10
- Na seans przyszło sto osób, które zostały na spotkaniu ze mną, rozmowa trwała godzinę, w końcu na własne oczy zobaczyłem, że ludzie w Polsce nie boją się zadawać pytań - mówi Arkadiusz Jakubik, w który w ramach projektu Polska Światłoczuła gościł w Rozbitku pod Poznaniem z filmem "Chce się żyć".
rozwiń zwiń