Arkadiusz Jakubik: żarty się skończyły

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 14:06
- We wrześniu rozpoczynamy zdjęcia do filmu "Prosta historia o morderstwie". Jestem już po rozmowach, przede mną dokończenie castingu, dopięcie lokacji - mówi Arkadiusz Jakubik.
Audio
  • Arkadiusz Jakubik zdradza informacje na temat swojego kolejnego filmu (Trójkowo, filmowo/Trójka)
Arkadiusz Jakubik występował również w Operetce Warszawskiej i Teatrze Rampa w Warszawie (zdjęcie ilustracyjne)
Arkadiusz Jakubik występował również w Operetce Warszawskiej i Teatrze Rampa w Warszawie (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Wojciech Kusiński/PR

- Chociaż mój debiut reżyserski nosił tytuł "Prosta historia o miłości", najnowszy film nie będzie miał z nim nic wspólnego - mówi artysta komentując podobieństwo obu tytułów. - To rzecz zaangażowana społecznie, rzecz o przemocy domowej - opisuje Jakubik i dodaje, że film opowiada "historię syna napiętnowanego przemocą domową, który zamienia się w ojca-bandytę". Arkadiusz Jakubik zaznacza, że "tym razem żartów nie będzie".

"Trójkowo, filmowo" - posłuchaj całej audycji>>>

W rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim aktor, reżyser i muzyk mówi również o koncertowaniu z zespołem Dr Misio, o współpracy z Tymonem Tymańskim i o nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo

Autor: Ryszard Jaźwiński

Gość: Arkadiusz Jakubik (aktor, reżyser, muzyk)

Data emisji: 29.03.2015

Godzina emisji: 14.50

mk/ei

Czytaj także

Arkadiusz Jakubik: po tym filmie w Polsce spadnie sprzedaż alkoholu

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2013 17:26
- Moja postać to uzależniony kierowca tira, który alkohol wlewa sobie nawet do gumowców. Historia jego i innych bohaterów udowadnia smutna prawdę o alkoholu - mówił w Trójce aktor o filmie "Pod mocnym aniołem”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakubik: trzeba było niepełnosprawnego bohatera, żeby zrobić optymistyczny film

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2014 13:10
- Na seans przyszło sto osób, które zostały na spotkaniu ze mną, rozmowa trwała godzinę, w końcu na własne oczy zobaczyłem, że ludzie w Polsce nie boją się zadawać pytań - mówi Arkadiusz Jakubik, w który w ramach projektu Polska Światłoczuła gościł w Rozbitku pod Poznaniem z filmem "Chce się żyć".
rozwiń zwiń