X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Danuty Szaflarskiej historie wyjątkowe

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2015 22:30
- "Skarb" został okropnie objechany przez krytyków. Kiedy zobaczył go Stalin, zachwycił się i powiedział, że takie filmy trzeba robić. Recenzenci nagle zmienili zdanie - śmieje się Danuta Szaflarska.
Audio
  • Danuty Szaflarskiej historie wyjątkowe (Trójkowo, filmowo)
18 lutego 2015 roku Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył Orderem Odrodzenia Polski aktorkę Danutę Szaflarską. Na uroczystości pojawili się m.in. Magdalena Zawadzka, Agnieszka Holland, Janusz Gajos  i Olgierd Łukaszewicz
18 lutego 2015 roku Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył Orderem Odrodzenia Polski aktorkę Danutę Szaflarską. Na uroczystości pojawili się m.in. Magdalena Zawadzka, Agnieszka Holland, Janusz Gajos i Olgierd ŁukaszewiczFoto: PAP/Jacek Turczyk

Podczas spotkania z publicznością w TR Warszawa - zorganizowanego z okazji 100. urodzin wybitnej aktorki - Danuta Szaflarska wspominała początki swojej kariery i aktorów, z którymi wówczas chętnie występowała. - Jurek Duszyński był moim kolegą ze szkoły teatralnej (…). Wszędzie graliśmy parę amantów. Dopiero na ekranie zobaczyłam, że on jest ładny chłopak - mówiła ubiegłoroczna laureatka Diamentu Trójki, która wciąż jest aktywna - zarówno w kinie, jak i w teatrze.

"Inny świat", czyli ujmujące opowieści Danuty Szaflarskiej >>>

W drugiej części audycji spotkaliśmy się z tymi, którzy dopiero zaczynają swoją pracę w polskim kinie, czyli ze studentami łódzkiej szkoły filmowej. Natalia Krawczuk, Anna Morawiec i Karol Starnawski opowiadali o rozpoczynającym się w piątek po świętach 13. Festiwalu "Łodzią po Wiśle".

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo

Autor: Ryszard Jaźwiński

Goście: Danuta Szalfarska, Natalia Krawczuk, Anna Morawiec, Karol Starnawski

Data emisji: 5.04.2015

Godzina emisji: 14.05

mk/iwo

Czytaj także

Arkadiusz Jakubik: żarty się skończyły

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2015 14:06
- We wrześniu rozpoczynamy zdjęcia do filmu "Prosta historia o morderstwie". Jestem już po rozmowach, przede mną dokończenie castingu, dopięcie lokacji - mówi Arkadiusz Jakubik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Była sobie dziewczynka". Ciepły film o samobójstwie?

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2015 14:27
W polskich kinach można obejrzeć film Marka Monheima pt. "Była sobie dziewczynka". Jego bohaterką jest piętnastolatka, która próbuje popełnić samobójstwo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Złota klatka" - reżyserski debiut "nadziei kina"

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2015 12:09
- To jeden z najbardziej utytułowanych meksykańskich filmów ostatniej dekady - mówi Małgorzata Borychowska.
rozwiń zwiń