Kto otrzyma Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego?

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2015 17:00
- To pierwsza główna rola w moim życiu, więc to ważne i trudne doświadczenie. Do tego te wszystkie rzeczy związane z odchudzaniem, byciem łysą... - wspomina grę w "Chemii" Agnieszka Żulewska.
Audio
  • Kto otrzyma Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego? (Trójkowo, filmowo)
Kadr z filmu pt. Chemia. Na pierwszym planie aktorka Agnieszka Żulewska
Kadr z filmu pt. "Chemia". Na pierwszym planie aktorka Agnieszka ŻulewskaFoto: mat. prasowe

Ryszard Jaźwiński rozmawia w "Trójkowo, filmowo" z aktorkami nominowanymi w tym roku do nagrody im. Zbyszka Cybulskiego: Agnieszką Żulewską, Agnieszką Podsiadlik i znaną z Talentów Trójki (w kategorii Teatr) Justyną Wasilewską.

Justyna Wasilewska dostała nominację do nagrody Cybulskiego za rolę w filmie "Kebab i Horoskop". Na pytanie Ryszarda Jaźwińskiego o to, czy trudno było zachować kamienną twarz podczas kręcenia scen w sklepie z dywanami, gdzie aktorzy brali udział w absurdalnych wręcz sytuacjach, aktorka odpowiada: - To było miejscami wręcz niewykonalne. Ryczeliśmy ze śmiechu - przyznaje.

"Kebab i Horoskop" - smutna komedia, która bawi do łez >>>

Agnieszka Żulewska opowiada w audycji o swojej nominacji do nagrody za główną rolę w filmie "Chemia", a Agnieszka Podsiadlik - za postać w "Baby bump".

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Prowadzi: Ryszard Jaźwiński
Goście: Agnieszka Żulewska (aktorka), Justyna Wasilewska (aktorka), Agnieszka Podsiadlik (aktorka)
Data emisji: 20.12.2015
Godzina emisji: 14.08

fbi/pg

Czytaj także

Co słychać w polskim kinie?

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2015 11:19
"Co słychać w polskim kinie?" to nazwa cyklu proponowanego wielbicielom filmu przez Narodowy Instytut Audiowizualny. Podczas projekcji i spotkań z twórcami kina widzowie na własne uszy przekonają się, że obraz to tylko połowa produkcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filip Pławiak: ta propozycja to było wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2015 14:00
Gość Ryszarda Jaźwińskiego przyznaje, że po przeczytaniu scenariusza "Czerwonego pająka", bardzo chciał dostać rolę w tym filmie.
rozwiń zwiń