X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Moje córki krowy" - sprawy ostateczne podane w lekkim sosie

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2016 15:13
Reżyserka Kinga Dębska w obrazie "Moje córki krowy" opowiada niełatwą życiową historię. Robi to jednak w taki sposób, że widzowie śmieją się podczas kinowych seansów.
Audio
  • Ryszard Jaźwiński rozmawia z Tomaszem Schuchardtem, aktorem nominowanym do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, oraz z odtwórczyniami głównych ról w filmie "Moje córki krowy" Agatą Kuleszą i Gabrielą Muskałą (Trójkowo, filmowo/Trójka)
Kadr z filmu Moje córki krowy w reżyserii Kingi Dębskiej. Polska premiera filmu odbyła się 8 stycznia 2016 roku
Kadr z filmu "Moje córki krowy" w reżyserii Kingi Dębskiej. Polska premiera filmu odbyła się 8 stycznia 2016 rokuFoto: materiały promocyjne

- Temat filmu rzeczywiście jest trudny. Rzecz dotyczy odchodzenia rodziców, zamiany ról, czyli sytuacji, kiedy dzieci zaczynają opiekować się rodzicami, do tego dochodzi trudna relacja sióstr. Jednak wszystko to podane jest w sosie lekkości i pewnego wdzięku - mówi odtwórczyni jednej z głównych ról Agata Kulesza.

W rozmowie z Ryszardem Jaźwińskim Agata Kulesza i Gabriela Muskała (tytułowe siostry) mówią o inspiracjach reżyserki Kingi Dębskiej, swoich filmowych bohaterkach i pracy nad "lekko opowiedzianym, ale poważnym filmem".

W audycji możemy usłyszeć także rozmowę z Tomaszem Schuchardtem, aktorem nominowanym do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

***

Tytuł audycji: Trójkowo, filmowo
Prowadzi: Ryszard Jaźwiński
Goście: Tomasz Schuchardt (aktor), Agata Kulesza (aktorka), Gabriela Muskała (aktorka), Anita Skwara (współorganizatorka festiwalu Regiofun)
Data emisji: 10.01.2016
Godzina emisji: 14.07

iwo/bch

Czytaj także

Filip Pławiak: ta propozycja to było wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2015 14:00
Gość Ryszarda Jaźwińskiego przyznaje, że po przeczytaniu scenariusza "Czerwonego pająka", bardzo chciał dostać rolę w tym filmie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakub Gierszał - młoda twarz (nie tylko) polskiego kina

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2016 12:04
Na festiwalu Sundance publiczność zobaczy polskiego aktora w musicalu "Córki dancingu". Nie będzie to jednak jedyna produkcja, w której będzie można podziwiać talent Jakuba Gierszała.
rozwiń zwiń